Інфраструктура

Голосіївський р-н

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
954720 16821556

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Голосіївського району

всі об'єктів

Голосіївський район знаходиться на півдні столиці, і в нього входить безліч житлових і популярних масивів, спальні квартали, великі лісопаркові території, університети і лікарні. До однойменної станції метро ​​можна досить швидко дістатися з будь-якої точки району на маршрутках чи автобусах. Якщо говорити більш детально про метро, ​​то на території Голосіївського району розташовується п'ять станцій: Деміївська, Голосіївська, Васильківська, Іподром і Теремки.

Завдяки прекрасно розвиненій інфраструктурі по району можна швидко пересуватися, а наявність торгових центрів служить місцем відпочинку для жителів не тільки цього району, але і довколішніх. Жити тут воліють ті, хто любить велику кількість зелених паркових зон, молоді сім'ї з дітьми і люди пенсійного віку. У більш віддалених від центру мікрорайонах селяться ті, хто має невисокі фінансові можливості. Житлові комплекси бізнес-класу цікавлять більш заможних людей.

Активне будівництво

Головна частина забудови Голосіївського району - це цегляні і панельні багатоповерхівки у всіх мікрорайонах. Останні роки тут активно будуються сучасні житлові комплекси. На різних етапах будівництва сьогодні знаходяться понад півсотні новобудов. Всі вони різного ступеня комфорту, деякі житлові комплекси закритого типу, з охороною по периметру і обмеженим входом. До таких, наприклад, відноситься ЖК Park Land. На нашому сайті Ви можете дізнатися про всі подробиці будівництва і особливості будівлі. Уважно дивіться на якому етапі будівництва знаходиться обраний Вами будинок, адже від цього залежить вартість нерухомості. Також велике значення має інформація про те, хто є забудовником комплексу, особливо якщо новобудова ще не здана в експлуатацію.

Вигідна нерухомість

Купівля квартири в новобудовах в Голосіївському районі – це завжди більш вигідно, ніж житло в старих будівлях. Якість будинку, комфорт, енергоефективність і продуманість нових комплексів значно вище, ніж це було раніше. Це одна з причин більш високої ціни за квадратний метр. Також ціну формує розташування, близькість до метро або центру столиці. На сайті Ви знайдете безліч різноманітних пропозицій житла в новобудовах Голосіївського району. Наша пошукова система включає корисні фільтри, щоб Ви якомога швидше підібрали потрібні апартаменти. Вибирайте локацію біля найближчого метро або певного мікрорайону. А ми, в свою чергу, будемо постійно стежити за актуальністю і точністю всіх даних на сайті.

✅ Локація Голосіївський р-н
✅ Кількість об'єктів у продажу 33
✅ Мінімальна ціна за м² від 23 000 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 100 563 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом