Локація

Голосіївський р-н

популярні локації

Київ Одеса Львів Дніпро м. Ірпінь

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Голосіївського району

всі об'єктів

Голосіївський район знаходиться на півдні столиці, і в нього входить безліч житлових і популярних масивів, спальні квартали, великі лісопаркові території, університети і лікарні. До однойменної станції метро ​​можна досить швидко дістатися з будь-якої точки району на маршрутках чи автобусах. Якщо говорити більш детально про метро, ​​то на території Голосіївського району розташовується п'ять станцій: Деміївська, Голосіївська, Васильківська, Іподром і Теремки.

Завдяки прекрасно розвиненій інфраструктурі по району можна швидко пересуватися, а наявність торгових центрів служить місцем відпочинку для жителів не тільки цього району, але і довколішніх. Жити тут воліють ті, хто любить велику кількість зелених паркових зон, молоді сім'ї з дітьми і люди пенсійного віку. У більш віддалених від центру мікрорайонах селяться ті, хто має невисокі фінансові можливості. Житлові комплекси бізнес-класу цікавлять більш заможних людей.

Активне будівництво

Головна частина забудови Голосіївського району - це цегляні і панельні багатоповерхівки у всіх мікрорайонах. Останні роки тут активно будуються сучасні житлові комплекси. На різних етапах будівництва сьогодні знаходяться понад півсотні новобудов. Всі вони різного ступеня комфорту, деякі житлові комплекси закритого типу, з охороною по периметру і обмеженим входом. До таких, наприклад, відноситься ЖК Park Land. На нашому сайті Ви можете дізнатися про всі подробиці будівництва і особливості будівлі. Уважно дивіться на якому етапі будівництва знаходиться обраний Вами будинок, адже від цього залежить вартість нерухомості. Також велике значення має інформація про те, хто є забудовником комплексу, особливо якщо новобудова ще не здана в експлуатацію.

Вигідна нерухомість

Купівля квартири в новобудовах в Голосіївському районі – це завжди більш вигідно, ніж житло в старих будівлях. Якість будинку, комфорт, енергоефективність і продуманість нових комплексів значно вище, ніж це було раніше. Це одна з причин більш високої ціни за квадратний метр. Також ціну формує розташування, близькість до метро або центру столиці. На сайті Ви знайдете безліч різноманітних пропозицій житла в новобудовах Голосіївського району. Наша пошукова система включає корисні фільтри, щоб Ви якомога швидше підібрали потрібні апартаменти. Вибирайте локацію біля найближчого метро або певного мікрорайону. А ми, в свою чергу, будемо постійно стежити за актуальністю і точністю всіх даних на сайті.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни у Голосіївському районі?

У Голосіївському районі широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 21500 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У Голосіївському районі на даний момент 35 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У Голосіївському районі на даний момент є в продажу: Квартири, Котеджі, Таунхауси.