Фільтр

Знайдено всі ЖК

Рейтинг

Кількість кімнат

Введення в експлуатацію

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Закрита територія

Стан квартири

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Забудовники

Знайдено всі ЖК

Нічого не знайдено

Ціни

Знайдено всі ЖК
грн usd

Ціна за квартиру

Ціна за м2

Новобудови Голосіївського району

грн usd

За замовчуванням

По рейтингу

По рейтингу

За ціною

За ціною

Новобудови Голосіївського району

Голосіївський район знаходиться на півдні столиці, і в нього входить безліч житлових і популярних масивів, спальні квартали, великі лісопаркові території, університети і лікарні. До однойменної станції метро ​​можна досить швидко дістатися з будь-якої точки району на маршрутках чи автобусах. Якщо говорити більш детально про метро, ​​то на території Голосіївського району розташовується п'ять станцій: Деміївська, Голосіївська, Васильківська, Іподром і Теремки.

Завдяки прекрасно розвиненій інфраструктурі по району можна швидко пересуватися, а наявність торгових центрів служить місцем відпочинку для жителів не тільки цього району, але і довколішніх. Жити тут воліють ті, хто любить велику кількість зелених паркових зон, молоді сім'ї з дітьми і люди пенсійного віку. У більш віддалених від центру мікрорайонах селяться ті, хто має невисокі фінансові можливості. Житлові комплекси бізнес-класу цікавлять більш заможних людей.

Активне будівництво

Головна частина забудови Голосіївського району - це цегляні і панельні багатоповерхівки у всіх мікрорайонах. Останні роки тут активно будуються сучасні житлові комплекси. На різних етапах будівництва сьогодні знаходяться понад півсотні новобудов. Всі вони різного ступеня комфорту, деякі житлові комплекси закритого типу, з охороною по периметру і обмеженим входом. До таких, наприклад, відноситься ЖК Park Land. На нашому сайті Ви можете дізнатися про всі подробиці будівництва і особливості будівлі. Уважно дивіться на якому етапі будівництва знаходиться обраний Вами будинок, адже від цього залежить вартість нерухомості. Також велике значення має інформація про те, хто є забудовником комплексу, особливо якщо новобудова ще не здана в експлуатацію.

Вигідна нерухомість

Купівля квартири в новобудовах в Голосіївському районі – це завжди більш вигідно, ніж житло в старих будівлях. Якість будинку, комфорт, енергоефективність і продуманість нових комплексів значно вище, ніж це було раніше. Це одна з причин більш високої ціни за квадратний метр. Також ціну формує розташування, близькість до метро або центру столиці. На сайті Ви знайдете безліч різноманітних пропозицій житла в новобудовах Голосіївського району. Наша пошукова система включає корисні фільтри, щоб Ви якомога швидше підібрали потрібні апартаменти. Вибирайте локацію біля найближчого метро або певного мікрорайону. А ми, в свою чергу, будемо постійно стежити за актуальністю і точністю всіх даних на сайті.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни у Голосіївському районі?

У Голосіївському районі широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 19900 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У Голосіївському районі на даний момент 38 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У Голосіївському районі на даний момент є в продажу: Квартири, Котеджі, Таунхауси.