Інфраструктура

с. Крюківщина

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
426000 2888919

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови: с. Крюківщина

всі об'єктів

Новобудови Крюківщини

Селище Крюківщина розташовується між селами Гатне і Вишневе, які вже давно відносять до перспективних містечок Київської області. Колись це село перебувало в стороні від головних доріг і ймовірно саме звідси пішла його назва. Щоб дістатися до нього треба було зробити великий «крюк».

Сьогодні ж Крюківщина – це прекрасне місце для новобудов. Крюківщина знаходиться в чотирьох кілометрах від столиці і до неї можна дістатися менш, ніж за півгодини. Також недалеко знаходяться транспортні розв'язки, які ведуть на Жулянський міст, Одеську і Житомирську траси, а також на Кільцеву дорогу.

Житло для душі і тіла

Потрібна інфраструктура прекрасно облаштована в селі. Тут є лікарня, аптеки, садки і школи, продуктові магазини, будівельний супермаркет, відділення банку, салони краси, продуктовий ринок і т.д.

Між селами Крюківщина та Гатне розташувалося велике озеро, біля якого відпочивають місцеві жителі і гості. Тихі спокійні вулички, свіже повітря, розмірений темп життя, відсутність великої кількості людей здатні поліпшити здоров'я і психологічну рівновагу. Відпочивати від тиску мегаполісу найкраще саме в таких локаціях. Це одне з тих місць, де кожен може знайти власний вид комфорту. Також, завдяки близькості столиці, жителі села отримують ті розваги та послуги, яких не вистачає в самому селищі.

Чудове поєднання розташування та інфраструктури роблять новобудови Крюківщини затребуваними об'єктами на ринку вітчизняного житла, як ніколи раніше.

✅ Локація с. Крюківщина
✅ Кількість об'єктів у продажу 13
✅ Мінімальна ціна за м² від 10 700 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 36 568 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом