Локація

с. Крюківщина

популярні локації

Київ Одеса Львів Дніпро м. Ірпінь

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови: с. Крюківщина

всі об'єктів

Новобудови Крюківщини

Селище Крюківщина розташовується між селами Гатне і Вишневе, які вже давно відносять до перспективних містечок Київської області. Колись це село перебувало в стороні від головних доріг і ймовірно саме звідси пішла його назва. Щоб дістатися до нього треба було зробити великий «крюк».

Сьогодні ж Крюківщина – це прекрасне місце для новобудов. Крюківщина знаходиться в чотирьох кілометрах від столиці і до неї можна дістатися менш, ніж за півгодини. Також недалеко знаходяться транспортні розв'язки, які ведуть на Жулянський міст, Одеську і Житомирську траси, а також на Кільцеву дорогу.

Житло для душі і тіла

Потрібна інфраструктура прекрасно облаштована в селі. Тут є лікарня, аптеки, садки і школи, продуктові магазини, будівельний супермаркет, відділення банку, салони краси, продуктовий ринок і т.д.

Між селами Крюківщина та Гатне розташувалося велике озеро, біля якого відпочивають місцеві жителі і гості. Тихі спокійні вулички, свіже повітря, розмірений темп життя, відсутність великої кількості людей здатні поліпшити здоров'я і психологічну рівновагу. Відпочивати від тиску мегаполісу найкраще саме в таких локаціях. Це одне з тих місць, де кожен може знайти власний вид комфорту. Також, завдяки близькості столиці, жителі села отримують ті розваги та послуги, яких не вистачає в самому селищі.

Чудове поєднання розташування та інфраструктури роблять новобудови Крюківщини затребуваними об'єктами на ринку вітчизняного житла, як ніколи раніше.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни у с. Крюківщина?

У с. Крюківщина широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 21300 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У с. Крюківщина на даний момент 13 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У с. Крюківщина на даний момент є в продажу: Квартири, Котеджі, Таунхауси.