Інфраструктура

Шевченківський р-н

популярні локації

Київ Одеса Львів Дніпро м. Ірпінь

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Шевченківського району

всі об'єктів

Купити квартиру в Шевченківському районі сьогодні вважається вдалим і престижним рішенням. Прекрасна транспортна розв'язка, офісні центри і магазини, безліч історичних архітектурних споруд – це тільки частина бонусів проживання в центрі столиці. Можна навіть просто подивитися на карту Києва і побачити, наскільки Шевченківський район унікальний і нестандартний. У ньому об'єдналися різні періоди і століття. Безліч золотоверхих куполів українських церков ніби натякає нам, що Київ починався саме звідси.

Історичний престиж

Сьогодні Шевченківський район є одним з найбільш облагороджених і озеленених адміністративних центрів столиці. У ньому налічується десяток парків, бульварів і скверів. Примітно, що в цьому районі розмістилися понад півсотні посольств різних держав світу. Тут активно діє поліграфічне виробництво, будівництво, велика торгівля, охорона здоров'я, а також велика кількість навчальних закладів, серед яких більше сотні шкіл та садочків. Крім того, в даному районі налічується майже тисяча пам'ятників культури, історії, археології та архітектури. На його території розташовано близько десяти театрів, кілька кінотеатрів, Національний цирк України, зоопарк, а також різноманітні музеї, галереї та клуби. Для комфортного проживання тут можна знайти магазини, торгово-розважальні центри, аптеки, фітнес-клуби, ресторани і т.д.

Придбання квартири

На нашому сайті Ви можете побачити опис всіх квартир і новобудов в Шевченківському районі. Тут представлена інформація ​, постійно оновлювається: про продаж квартир різного рівня, які Ви можете купити в будь-який час і без посередників. Скориставшись фільтром, ми можете обрати необхідні критерії пошуку: по ціні, кількості кімнат, площі і т.д. Без сумніву, Шевченківський район є відмінним місцем для проживання, а завдяки безлічі новобудов, кожен зможе вибрати житло, з огляду на свій смак і фінансові можливості.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни у Шевченківському районі?

У Шевченківському районі широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 22500 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У Шевченківському районі на даний момент 30 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У Шевченківському районі на даний момент є в продажу: Квартири.