Інфраструктура

Шевченківський р-н

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
672000 10864710

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Шевченківського району

всі об'єктів

Купити квартиру в Шевченківському районі сьогодні вважається вдалим і престижним рішенням. Прекрасна транспортна розв'язка, офісні центри і магазини, безліч історичних архітектурних споруд – це тільки частина бонусів проживання в центрі столиці. Можна навіть просто подивитися на карту Києва і побачити, наскільки Шевченківський район унікальний і нестандартний. У ньому об'єдналися різні періоди і століття. Безліч золотоверхих куполів українських церков ніби натякає нам, що Київ починався саме звідси.

Історичний престиж

Сьогодні Шевченківський район є одним з найбільш облагороджених і озеленених адміністративних центрів столиці. У ньому налічується десяток парків, бульварів і скверів. Примітно, що в цьому районі розмістилися понад півсотні посольств різних держав світу. Тут активно діє поліграфічне виробництво, будівництво, велика торгівля, охорона здоров'я, а також велика кількість навчальних закладів, серед яких більше сотні шкіл та садочків. Крім того, в даному районі налічується майже тисяча пам'ятників культури, історії, археології та архітектури. На його території розташовано близько десяти театрів, кілька кінотеатрів, Національний цирк України, зоопарк, а також різноманітні музеї, галереї та клуби. Для комфортного проживання тут можна знайти магазини, торгово-розважальні центри, аптеки, фітнес-клуби, ресторани і т.д.

Придбання квартири

На нашому сайті Ви можете побачити опис всіх квартир і новобудов в Шевченківському районі. Тут представлена інформація ​, постійно оновлювається: про продаж квартир різного рівня, які Ви можете купити в будь-який час і без посередників. Скориставшись фільтром, ми можете обрати необхідні критерії пошуку: по ціні, кількості кімнат, площі і т.д. Без сумніву, Шевченківський район є відмінним місцем для проживання, а завдяки безлічі новобудов, кожен зможе вибрати житло, з огляду на свій смак і фінансові можливості.

✅ Локація Шевченківський р-н
✅ Кількість об'єктів у продажу 30
✅ Мінімальна ціна за м² від 27 700 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 104 554 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом