Інфраструктура

м. Біла Церква

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
590550 2852350

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови: м. Біла Церква

всі об'єктів

Інфраструктура

Біла Церква - місто у Київській області, розташоване на річці Рось. Воно було засноване київським князем Ярославом Мудрим у 1032 році та носило назву Юр'єв на честь християнського імені князя. Щодо сучасної назви існує безліч версій. За довгий період існування у місті пройшло безліч різних подій, що увійшли до історії. Багато століть Біла Церква була звичайним провінційним містечком. Все змінилося після початку будівництва тут 1972 року великих промислових підприємств. Місто почало зростати та перетворилося на індустріальний центр України.

В цей час Біла Церква розкинулася по обидва боки річки Рось. Місто забудовується новими сучасними мікрорайонами із власною інфраструктурою. Тут присутні:

  • школи;

  • дитячі садочки;

  • медзаклади;

  • магазини;

  • торгові центри;

  • кафе та ресторани.

Широко представлена ​​й промисловість побутового обслуговування. Є парки та сквери. У місті функціонує музично-драматичний театр. Шлях із Білої Церкви до Києва на автомобілі займе приблизно 1 годину. Дістатися столиці можна також також на громадському транспорті.

Що пропонують забудовники?

Новобудов у Білій Церкві чимало. Проекти представлені у класах "економ", "комфорт" та "еліт". Багато хто з них відповідає концепції "місто в місті". Тут можна купити квартиру різної площі та кімнатності за цінами нижчими від київських. Але водночас всі новобудови не поступаються столиці за комфортом. Спеціально для покупців, забудовники Білої Церкви розробили вигідні умови розстрочки та кредиту. Більш детальну інформацію про проекти можна знайти у каталозі новобудов Київської області. На форумах у соцмережах міститься чимало відгуків про новобудови Білої Церкви.

✅ Локація м. Біла Церква
✅ Кількість об'єктів у продажу 8
✅ Мінімальна ціна за м² від 15 500 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 40 225 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом