Інфраструктура

Шулявська

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
1222577 5082600

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови біля метро Шулявська, Київ

всі об'єктів

Інфраструктура

Шулявка — старий житловий масив, який охоплює територію між вулицями Чорновола та Дегтярівською, а також проспектом Перемоги та Повітрофлотським мостом. Локація входить до складу престижного Шевченківського району Києва. На території цього округу розташовані кілька престижних ВНЗ: медичний університет імені Богомольця та КПІ. Завдяки такій особливості новобудови біля метро Шулявська стануть гарним вибором для тих, хто планує навчатися в одному з цих навчальних закладів. Нерухомість у цьому окрузі стане перспективним варіантом для потенційних інвесторів, які планують купити квартиру з метою її подальшої здачі в оренду. На території цього мікрорайону розташовані дві великі та дуже красиві рекреаційні зони – парк ім. Пушкіна та парк Київського політехнічного університету.

Варто виділити наявність біля метро Шулявська таких об'єктів інфраструктури:

  • ТРЦ

  • Київського зоопарку

  • Приватного медичного центру

  • Автомобільного кінотеатру

  • Відділень пошти

  • Декількох державних шкіл

Вагомою перевагою масиву є можливість швидко дістатися інших районів столиці. Громадський транспорт тут ходить досить часто, але вирішити проблему із завантаженими в годину пік дорогами допоможе метро. Відстежити трафік на дорогах столиці можна на карті новобудов Києва.

Що пропонують забудовники: клас житла, ціни квартир та технічні параметри ЖК

Більшість ЖК біля метро Шулявська зведено за монолітно-каркасною технологією будівництва, утеплено мінеральною ватою та представлено у класі комфорт. Трохи рідше можна зустріти об'єкти економ-сегменту. На території цього мікрорайону практично немає житла еліт-класу. Вартість квадратного метра трохи вища за середню ціну нерухомості по столиці, а більшість забудовників пропонують придбати квартиру у розстрочку. Всі забудовники Києва, які активно займаються будівництвом новобудов у цьому районі, представлені в каталозі нашого сайту. Відгуки про них знаходяться у вільному доступі в інтернеті.

✅ Локація Шулявська
✅ Кількість об'єктів у продажу 8
✅ Мінімальна ціна за м² від 27 700 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 66 737 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом