Інфраструктура

Майдан Незалежності

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
2033012 11829732

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови метро Майдан Незалежності

всі об'єктів

Інфраструктура

Станцію метро "Майдан Незалежності" було відкрито 17 грудня 1976 року під назвою "Площа Калініна". Так називалася тоді й головна площа Києва. Проте наступного року площу та станцію метро перейменували на “Площу Жовтневої революції”. Нинішню назву "Майдан Незалежності" обидві локації отримали 26 серпня 1991 року. Варто додати, що станція метро розташована на Оболонсько-Теремківській лінії (синя гілка) та пов'язана переходом зі станцією "Хрещатик" Святошинсько-Броварської лінії (червона гілка). Вестибюль станції виходить на головну площу країни та головну вулицю Києва – Хрещатик. Тут завжди багато народу як киян, так і гостей міста. Район, що примикає до Майдану Незалежності, має розвинену інфраструктуру, серед якої:

  • кафе та ресторани;

  • торговий центр;

  • головний поштамт;

  • Будинок профспілок;

  • Національна філармонія України.

За 5 хвилин ходьби на вулиці Банковій розташований Офіс президента України. Нинішній вигляд Майдан набув 2001 року. Неподалік головної площі країни збереглися споруди кінця ХІХ - поч ХХ століть, а також комплекс будівель сталінської епохи, доповнений пізнішими спорудами.

Що пропонують забудовники?

Якщо заглянути в каталог новобудов Києва, то можна побачити, що ЖК біля метро Майдан Незалежності не так вже й багато. Це пов'язано з тим, що більшість будівель у цьому районі відносяться до пам'яток архітектури, стоять досить щільно і важко знайти місце для будівництва нових будинків. Усі нечисленні новобудови біля метро Майдан Незалежності належать до класу еліт з відповідними цінами квадратного метра, в яких забудовники пропонують купити квартиру великої площі. При цьому, щоправда, є можливість скористатися розстрочкою, оскільки вартість нерухомості досить висока. Проекти забудови мають свою сторінку у Фейсбуці, на якій можна почитати відгуки коментаторів.

✅ Локація Майдан Незалежності
✅ Кількість об'єктів у продажу 5
✅ Мінімальна ціна за м² від 34 200 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 132 800 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом