Локація

Майдан Незалежності

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Закрита територія

Стан квартири

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови метро Майдан Незалежності

всі об'єктів

Жити в самому центрі столиці, де проходять всі головні події життя нашої країни, недалеко від місць, де відбуваються справи історичного значення - вибір, який не кожному даний з ряду причин. Тут розташувалися найдорожчі апартаменти і найелітніші новобудови. Дана локація - це не банальне місце, а справжній статус власника тут майна. Сталінки, які тут ще є, розбавляють сучасні новобудови, а також стильні нові будинки, ціна за квадратний метр в яких іноді не поступається цілій квартирі десь під Києвом. Ті, хто вибирає житло в цій локації, не надає значення таким речам, як метро поблизу, школи, магазини. Головний пріоритет для них - це житло бізнес і преміум класу з самим сучасним плануванням.

Преміальне житло

Деякі вважають за краще замість схилів Печерська обирати саме місцевість біля Майдану, в одному з нових будинків або нових комплексів, що знаходяться поруч. Всі ці квартири мають великий метраж, тут складно знайти житло менше ста квадратних метрів. Зрозуміло, є широкий вибір панорамних квартир, двоповерхових пентхаусів. Стелі з висотою від 3 метрів дозволять в повній мірі оцінити переваги життя в апартаментах преміум класу. Зрозуміло, тут є парковки, найчастіше підземні. Досить популярний в цій місцевості також відсоток клубних будинків. Новобудови поруч з метро Майдан Незалежності забезпечують нерухомість для людей схожого соціального і фінансового статусу. Ось чому, особливий акцент в таких новобудовах приділяється безпеці. На нашому сайті Ви зможете дізнатися про всі новобудови поруч з метро Майдан Незалежності.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни на нерухомість у районі станції метро Майдан Незалежності?

У районі станції метро Майдан Незалежності широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 22700 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У районі станції метро Майдан Незалежності на даний момент 7 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У районі станції метро Майдан Незалежності на даний момент є в продажу: Квартири.