Інфраструктура

Університет

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
3148703 6680757

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови біля метро Університет, Київ

всі об'єктів

Інфраструктура

Університет — гарна станція метрополітену, розташована на Святошинсько-Броварській лінії. Район, в якому знаходиться станція, характеризується добре розвиненою інфраструктурою, а також наявністю популярної рекреаційної зони — ботанічного саду Фоміна. Ця зелена зона є чудовим місцем для активного відпочинку, спорту та прогулянок на свіжому повітрі. У пішій доступності від станції метро Університет є престижний навчальний заклад — Київський національний університет ім. Тараса Шевченка.

Люди, які хочуть купити квартиру в одному з ЖК біля метро Університет, можуть розраховувати на наявність у безпосередній близькості таких об'єктів соціальної інфраструктури:

  • Великої кількості супермаркетів, ресторанів та аптек

  • Відділень банків та пошти

  • Київської міської клінічної лікарні

  • Володимирського кафедрального собору

  • Національного педагогічного університету імені Драгоманова

Більшість новобудов біля метро Університет перебувають у пішій доступності від бульвару Тараса Шевченка — досить жвавої автомобільної артерії. Це відкриває для мешканців новобудов чудову транспортну розв'язку практично у будь-яку частину Києва. Нагадаємо, що на карті новобудов Києва ви зможете підібрати комплекс, попередньо вказавши максимальну ціну, кількість кімнат, площу, стан квартири та інші важливі параметри.

Що пропонують забудовники: розстрочка, параметри будівництва, вартість кв.м та список усіх ЖК мікрорайону

Більшість об'єктів нерухомості цього мікрорайону належать до проектів бізнес-класу. Новобудови Києва, розташовані в цій локації, є справжнім твором сучасного архітектурного мистецтва. Найчастіше ці висотки будуються з урахуванням найвищих світових стандартів, які дозволяють забезпечити не просто преміум рівень життя відповідно до статусу власника, а й зробити сусідами людей певного соціального рівня. Якщо вас зацікавило житло біля метро Університет, на нашому сайті ви зможете знайти каталог з усіма комплексами, а також забудовниками Києва. Відгуки про них можна знайти на спеціалізованих форумах.

✅ Локація Університет
✅ Кількість об'єктів у продажу 6
✅ Мінімальна ціна за м² від 55 108 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 104 554 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом