Локація

Університет

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Закрита територія

Стан квартири

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови метро Університет

всі об'єктів

Апартаменти біля метро Університет пропонують безліч плюсів: це і ботанічний сад поряд, і історичні будівлі навколо, і шевченківський парк з його затишними лавками. Також це ще й головний корпус університету Шевченка. Жити в цій частині міста хотіли би багато хто. Вартість оренди квартир тут досить висока, хоча це і не заважає високому попиту на них. Без сумнівів, ця локація має найкращу інфраструктуру в соціальному, культурному та транспортному значенні. Новобудови біля метро Університет дивують своїми незвичайними архітектурними рішеннями і славляться квартирами з великим метражем, а також додатковими пропозиціями у вигляді паркінг-місця і магазинів на першому поверсі. Будівництво таких висоток тут проводиться нечасто, через щільну забудову району та високу вартість землі, але забудовники все ж час від часу пропонують краще житло в столиці.

Преміальне житло

Новобудови району метро Університет найчастіше відносяться до бізнесу і преміум класу. Вартість квадратного метра житла тут починається від тридцяти тисяч. Однокімнатні квартири, які мають великий метраж можуть коштувати кілька мільйонів. Найдорожча однокімнатна квартира коштує майже тридцять мільйонів. Досить часто такі новобудови можуть являти собою справжній витвір сучасного архітектурного мистецтва. Найчастіше ці висотки будуються з урахуванням найвищих світових стандартів, які дозволяють забезпечити не просто преміум рівень життя відповідно до статусу власника, але також і зробити сусідами людей певного соціального рівня. Якщо Вас зацікавило житло біля метро Університет, тоді на нашому сайті Ви зможете знайти детальну інформацію про всі новобудови в цьому районі.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни на нерухомість у районі станції метро Університет?

У районі станції метро Університет широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 40050 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У районі станції метро Університет на даний момент 9 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У районі станції метро Університет на даний момент є в продажу: Квартири.