Локація

Палац спорту

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Закрита територія

Стан квартири

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови метро Палац спорту

всі об'єктів

Цей район є неповторним куточком столиці, в якому вдало поєднується його історія та справжня буденність. Тут знаходяться різні виставкові майданчики, гармонійно співіснують тихі вулиці і великі площі з торгово-офісними будівлями. Найпопулярніші компанії країни і зарубіжжя віддають перевагу відкривати свої офіси саме тут, що безпосередньо позначається на ціні житла або його оренді. Також варто відзначити, що ця локація полюбилася туристам, як одне з центральних і яскравих місць столиці. Жити в цій місцевості означає, що Ви забезпечена, активна людина, що віддає перевагу невщухаючому життю мегаполісу, яке за бажанням може змінюватися тишею тутешніх внутрішніх вулиць. Такий формат забезпечують офісні центри, що закривають житлові будинки від зайвих поглядів.

Житло в самому центрі інфраструктури

Перевагами даного району можна назвати відмінну транспортну розв'язку, наявність найрізноманітніших навчальних закладів і наукових інститутів, а також, зрозуміло, близькість до безпосереднього центру Києва. Сьогодні забудовники активно будують сучасні висотки бізнес і еліт класу поряд з метро Палац спорту. Ціни на квадратний метр тут значно вище, ніж в інших спальних районах столиці. У покупців є можливість придбати одно, дво, трикімнатні квартири, а також двоповерхові апартаменти з панорамним видом на останніх поверхах. Звідси Ви зможете швидко дістатися в будь-який район Києва максимально швидко. Детальну інформацію про всі новобудови в цій місцевості Ви можете дізнатися на нашому сайті.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни на нерухомість у районі станції метро Палац спорту?

У районі станції метро Палац спорту широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 49000 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У районі станції метро Палац спорту на даний момент 6 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У районі станції метро Палац спорту на даний момент є в продажу: Квартири.