Локація

м. Вишгород

Тип

Тип новобудов

Всі Квартири Котеджі

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Закрита територія

Стан квартири

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови: м. Вишгород

всі об'єктів

Новобудови Вишгорода

Вишгород є містом-сателітом столиці, який налічує майже тридцять тисяч жителів. Населений пункт межує з Києвом з північного боку і має з мегаполісом відмінне транспортне сполучення. У плані вдалого розташування може посперечатися тільки з Вишневим, що знаходиться на південно-західному кордоні столиці. При наявності власного автомобіля з Вишгорода до центру Києва можна дістатися за тридцять хвилин. Це навіть швидше, ніж з Троєщини, причому дорога часто залишається без заторів. Також жителям цього населеного пункту лише п'ятнадцять хвилин добиратися до найближчої станції метро. З того ж Вишневого або Броварів на шлях знадобиться більше часу. Ось чому саме ЖК з Вишгорода в плані близькості до транспортної розв'язки суттєво виграють у інших новобудов Київської області.

Житло в передмісті

На первинному ринку міста переважають новобудови економ-класу і проекти комфорт-класу. Це зроблено з метою зниження вартості житла, що автоматично підвищує інтерес покупців до Вишгорода. Заволодіти майном в передмісті для приїжджих громадян або жителів столиці за рахунок доступної ціни за один квадратний метр не буде проблемою.

Забудовники вибирають для вишгородських ЖК сучасний фасад, який нічим не відрізняється від виду будинків в спальних районах столиці. При цьому поряд з практично кожним будинком є ​​стоянка, майданчик для дітей, тротуари, лавочки, клумби та інші елементи благоустрою. На нашому сайті Ви знайдете детальну інформацію про всі новобудови Вишгорода.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни у м. Вишгород?

У м. Вишгород широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 12650 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У м. Вишгород на даний момент 10 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У м. Вишгород на даний момент є в продажу: Квартири, Котеджі.