Інфраструктура

м. Вишгород

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Тип

Тип новобудов

Всі Квартири Котеджі

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
790050 3547154

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Вишгорода

всі об'єктів

Переваги купівлі квартири в новобудовах Вишгорода

Вишгород — одне з найперспективніших міст Київської області, яке тісно межує зі столицею України. Населений пункт займає площу 11,4 кв. км, і з кожним роком все більше забудовується. Територіально він розташований на Правому березі Дніпра.

Варто зазначити, що містечко знаходиться в місці з гарною екологічною ситуацією: воно досить віддалене від центру столиці, що позитивно позначається на якості повітря тут. По-перше, на його території практично немає великих промислових підприємств, а по-друге, не так сильно завантажений автомобільний трафік. Приємним бонусом для мешканців більшості ЖК Вишгорода є наявність декількох красивих скверів і велика кількість зелених насаджень, рівномірно розподілених по площі.

Рівень розвитку інфраструктури та транспорту у місті

Вишгород активно забудовується. Активному розвитку соціально-побутової інфраструктури сприяє поява нових житлових комплексів. У місті є ціла низка супермаркетів, у яких можна знайти практично весь столичний асортимент. Функціонують школи та кілька дитячих садків, як приватних, так і державних. На території населеного пункту збудовано поліклініку, торгові центри та інші заклади для проведення дозвілля. Найгірші справи з музичними школами та спортивними секціями. Набагато більший відсоток таких об'єктів інфраструктури сконцентрований ближче до станції метро Героїв Дніпра.

Хорошу транспортну розв'язку в районі забезпечують рейсові автобуси, які ходять тут із високою інтенсивністю. Єдина проблема — помітна завантаженість доріг у годину пік. Доїхати до Майдану Незалежності автомобілем жителі зможуть за 30-40 хвилин, а на громадському транспорті — за 60 хвилин. Від більшості новобудов Вишгорода регулярно курсують автобуси №347, №345, №349 та інші.

Квартири у Вишгороді: вартість квадратного метра, клас та важливі технічні параметри

Переважно забудовники Вишгорода реалізують у місті багатоповерхові житлові комплекси, багато з яких формують невеликі мікрорайони з добре розвиненою внутрішньою інфраструктурою. На первинному ринку нерухомості переважають об'єкти економ- та комфорт-класів, а потенційні інвестори отримують можливість купити квартиру за значно меншою ціною, ніж у Києві. Більшість девелоперів роблять будинки із сучасними та оригінальними фасадами. При цьому практично з кожним будинком поблизу є ​​стоянка.

✅ Локація м. Вишгород
✅ Кількість об'єктів у продажу 12
✅ Мінімальна ціна за м² від 15 150 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 36 568 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом