Інфраструктура

с. Гатне

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
856680 2537860

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Гатного

всі об'єктів

Новобудови с. Гатне

Гатне - це селище з невеликим числом жителів і відмінними природними ландшафтами, які не знищені антропогенним середовищем. Саме такі місця все частіше залучають жителів міста і області, які шукають підходящі новобудови. Гатне знаходиться вздовж Одеської траси і, в порівнянні з іншими населеними пунктами Київщини, які знаходяться поблизу столиці, зовсім недалеко до столичного метро – станція «Теремки» знаходиться в п'яти кілометрах від села. Для порівняння, від популярного Вишневого до станції підземки близько десяти кілометрів.

Тиша і затишок під Києвом

Саме відкриття станції метро «Теремки» актуалізувало інтерес до Київсько-Святошинського району області. Тепер все більше число потенційних покупців замислюються про покупку квартири в місцевих новобудовах. Гатне – невелике село з досить розвиненою інфраструктурою, розташоване неподалік від Києва. Квартири і будинки в цьому населеному пункті користуються все більшим попитом, особливо з огляду на той факт, що ціна на квадратні метри тут значно нижче, ніж в столиці.

Розглядаючи пропозиції по нерухомості в області, потенційний покупець оцінює транспортну доступність і рівень цін. У Гатному цей баланс є одним з найцікавіших. Ви не побачите тут дорогої елітної нерухомості або бізнес-центрів. Гатне вибирають, в основному, сімейні пари, які віддають перевагу спокійному затишному життю в передмісті, а не шуму столиці. Ринок нового житла в селі Гатне представлений недорогими новобудовами малої і середньої поверховості, а також дачними і котеджними містечками. З Гатного до Києва ходять маршрутки, зупиняючись біля таких станцій метро як Теремки, Іподром, Виставковий центр і Вокзальна.

✅ Локація с. Гатне
✅ Кількість об'єктів у продажу 5
✅ Мінімальна ціна за м² від 16 800 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 31 083 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом