Локація

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Закрита територія

Стан квартири

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови: с. Гатне

всі об'єктів

Новобудови с. Гатне

Гатне - це селище з невеликим числом жителів і відмінними природними ландшафтами, які не знищені антропогенним середовищем. Саме такі місця все частіше залучають жителів міста і області, які шукають підходящі новобудови. Гатне знаходиться вздовж Одеської траси і, в порівнянні з іншими населеними пунктами Київщини, які знаходяться поблизу столиці, зовсім недалеко до столичного метро – станція «Теремки» знаходиться в п'яти кілометрах від села. Для порівняння, від популярного Вишневого до станції підземки близько десяти кілометрів.

Тиша і затишок під Києвом

Саме відкриття станції метро «Теремки» актуалізувало інтерес до Київсько-Святошинського району області. Тепер все більше число потенційних покупців замислюються про покупку квартири в місцевих новобудовах. Гатне – невелике село з досить розвиненою інфраструктурою, розташоване неподалік від Києва. Квартири і будинки в цьому населеному пункті користуються все більшим попитом, особливо з огляду на той факт, що ціна на квадратні метри тут значно нижче, ніж в столиці.

Розглядаючи пропозиції по нерухомості в області, потенційний покупець оцінює транспортну доступність і рівень цін. У Гатному цей баланс є одним з найцікавіших. Ви не побачите тут дорогої елітної нерухомості або бізнес-центрів. Гатне вибирають, в основному, сімейні пари, які віддають перевагу спокійному затишному життю в передмісті, а не шуму столиці. Ринок нового житла в селі Гатне представлений недорогими новобудовами малої і середньої поверховості, а також дачними і котеджними містечками. З Гатного до Києва ходять маршрутки, зупиняючись біля таких станцій метро як Теремки, Іподром, Виставковий центр і Вокзальна.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни у с. Гатне?

У с. Гатне широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 20000 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У с. Гатне на даний момент 7 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У с. Гатне на даний момент є в продажу: Квартири, Котеджі, Таунхауси.