Локація

Печерський р-н

популярні локації

Київ Одеса Львів Дніпро м. Ірпінь

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Печерського району

всі об'єктів

Печерськ вважається одним з найбільш престижних районів Києва. Солідність і статус тут помітні у всьому. Переваг у цій частині міста достатньо – близькість до Дніпра, велика кількість культурних та історичних пам'яток, урядові установи, а також різноманітні навчальні, наукові, медичні центри, великі українські та міжнародні компанії. Для тих, хто бажає і може собі дозволити житло класу преміум – новобудови Печерського району, без сумніву, стануть найбільш прийнятним варіантом.

Елітний район

Печерськ – це не тільки адміністративний район столиці, але і бізнес-центр. Тут постійно будуються елітні житлові комплекси, а заодно активно розвивається інфраструктура, призначена для того, щоб зробити проживання, роботу і відпочинок в даній локації максимально комфортними. У районі багато дитячих садків і шкіл, а також один з найнижчих показників злочинності в Києві. Якщо говорити про транспортне сполучення, то, навіть без особистого транспорту, Ви швидко зможете дістатися в будь-яку частину столиці, адже на території району знаходиться десять станцій метрополітену. Печерськ - це дуже комфортне місце для відпочинку. Тут розташований Маріїнський парк, ботанічний сад, відома на весь світ Печерська Лавра.

Вибір житлового комплексу

Наш сайт допоможе Вам обрати і купити житло в новобудові Печерського району. Житлові комплекси на Печерську – це найкраще рішення для тих, хто шукає сучасне високоякісне житло в самому центрі великого мегаполісу. Наш сайт забезпечить Вам кращі варіанти житла і швидку відповідь від продавця або забудовника. Купити квартиру в одній з новобудов Печерського району – значить оселитися в будинку бізнес- або преміум-класу в кращій частині Києва. Такі апартаменти дають можливість почати своє життя в комфортному районі, який об'єднує сучасні технології, естетику і пам'ятки старовини.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни у Печерському районі?

У Печерському районі широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 34500 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У Печерському районі на даний момент 31 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У Печерському районі на даний момент є в продажу: Квартири.