Інфраструктура

Печерський р-н

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
1977680 54852900

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Печерського району

всі об'єктів

Печерськ вважається одним з найбільш престижних районів Києва. Солідність і статус тут помітні у всьому. Переваг у цій частині міста достатньо – близькість до Дніпра, велика кількість культурних та історичних пам'яток, урядові установи, а також різноманітні навчальні, наукові, медичні центри, великі українські та міжнародні компанії. Для тих, хто бажає і може собі дозволити житло класу преміум – новобудови Печерського району, без сумніву, стануть найбільш прийнятним варіантом.

Елітний район

Печерськ – це не тільки адміністративний район столиці, але і бізнес-центр. Тут постійно будуються елітні житлові комплекси, а заодно активно розвивається інфраструктура, призначена для того, щоб зробити проживання, роботу і відпочинок в даній локації максимально комфортними. У районі багато дитячих садків і шкіл, а також один з найнижчих показників злочинності в Києві. Якщо говорити про транспортне сполучення, то, навіть без особистого транспорту, Ви швидко зможете дістатися в будь-яку частину столиці, адже на території району знаходиться десять станцій метрополітену. Печерськ - це дуже комфортне місце для відпочинку. Тут розташований Маріїнський парк, ботанічний сад, відома на весь світ Печерська Лавра.

Вибір житлового комплексу

Наш сайт допоможе Вам обрати і купити житло в новобудові Печерського району. Житлові комплекси на Печерську – це найкраще рішення для тих, хто шукає сучасне високоякісне житло в самому центрі великого мегаполісу. Наш сайт забезпечить Вам кращі варіанти житла і швидку відповідь від продавця або забудовника. Купити квартиру в одній з новобудов Печерського району – значить оселитися в будинку бізнес- або преміум-класу в кращій частині Києва. Такі апартаменти дають можливість почати своє життя в комфортному районі, який об'єднує сучасні технології, естетику і пам'ятки старовини.

✅ Локація Печерський р-н
✅ Кількість об'єктів у продажу 34
✅ Мінімальна ціна за м² від 38 450 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 95 992 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом