Інфраструктура

м. Бориспіль

популярні локації

Київ Одеса Львів Дніпро м. Ірпінь

Тип

Тип новобудов

Всі Квартири Таунхауси

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Борисполя

всі об'єктів

Новобудови Борисполя

Бориспіль – невелике місто в 35 км на південний схід від Києва. До переваг цього міста можна віднести зручне транспортне сполучення з столицею, велику кількість парків та скверів, а також активну забудову. Новобудови Борисполя, за дизайном, архітектурою та облаштуванням навколишньої території, найчастіше нагадують київські проекти. Якщо не знати, що знаходишся за межами Києва, можна подумати, що Бориспіль – один з його спальних районів. Чисельність населення в Борисполі в даний період становить трохи більше 60 тисяч чоловік. Але з кожним роком місто активно розвивається і будується. Тут все частіше купують житло молоді сім'ї, а також всі ті, хто поки не може дозволити собі квартиру в Києві.

Зручне розташування

Як вже давно склалося, за межами столиці вартість квадратного метра житлоплощі на кілька тисяч нижча, і покупці решту грошей вкладають в сучасний ремонт. Велика перевага Борисполя – це розташування на території міста головного аеропорта країни, що забезпечує постійний рух інфраструктури. Взагалі, розташування деяких новобудов в Борисполі можна назвати мало не найкращим в Київській області. У місто зі столиці ходить електричка, недалеко знаходиться метро Бориспільська, постійно ходять маршрутні таксі Київ-Бориспіль, автобуси і т.д.

У Борисполі дуже багато новобудов економ- і комфорт-класу. Забудовники намагаються орієнтуватися на певну категорію покупців і роблять максимум, щоб залучити якомога більше інвесторів. Саме тому, що затребуваність такого житла у молодих людей, сімей та пенсіонерів останнім часом особливо велика, будівельні компанії й будують недорогу нерухомість та житлові комплекси з власною інфраструктурою.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни у Борисполі?

У Борисполі широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 13950 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У Борисполі на даний момент 8 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У Борисполі на даний момент є в продажу: Квартири, Таунхауси.