Інфраструктура

м. Бориспіль

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Тип

Тип новобудов

Всі Квартири Таунхауси

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
602990 1772633

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Борисполя

всі об'єктів

Новобудови Борисполя

Бориспіль – невелике місто в 35 км на південний схід від Києва. До переваг цього міста можна віднести зручне транспортне сполучення з столицею, велику кількість парків та скверів, а також активну забудову. Новобудови Борисполя, за дизайном, архітектурою та облаштуванням навколишньої території, найчастіше нагадують київські проекти. Якщо не знати, що знаходишся за межами Києва, можна подумати, що Бориспіль – один з його спальних районів. Чисельність населення в Борисполі в даний період становить трохи більше 60 тисяч чоловік. Але з кожним роком місто активно розвивається і будується. Тут все частіше купують житло молоді сім'ї, а також всі ті, хто поки не може дозволити собі квартиру в Києві.

Зручне розташування

Як вже давно склалося, за межами столиці вартість квадратного метра житлоплощі на кілька тисяч нижча, і покупці решту грошей вкладають в сучасний ремонт. Велика перевага Борисполя – це розташування на території міста головного аеропорта країни, що забезпечує постійний рух інфраструктури. Взагалі, розташування деяких новобудов в Борисполі можна назвати мало не найкращим в Київській області. У місто зі столиці ходить електричка, недалеко знаходиться метро Бориспільська, постійно ходять маршрутні таксі Київ-Бориспіль, автобуси і т.д.

У Борисполі дуже багато новобудов економ- і комфорт-класу. Забудовники намагаються орієнтуватися на певну категорію покупців і роблять максимум, щоб залучити якомога більше інвесторів. Саме тому, що затребуваність такого житла у молодих людей, сімей та пенсіонерів останнім часом особливо велика, будівельні компанії й будують недорогу нерухомість та житлові комплекси з власною інфраструктурою.

✅ Локація м. Бориспіль
✅ Кількість об'єктів у продажу 9
✅ Мінімальна ціна за м² від 14 200 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 27 800 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом