Інфраструктура

м. Бровари

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
506588 2888919

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Броварів

всі об'єктів

Новобудови у місті Бровари

Бровари – одне з найбільших міст, що межують із Києвом на північному сході. Тут мешкає понад сто тисяч людей. Новобудови в Броварах не втрачають своєї популярності, тому є багато причин: безпосередня близькість міста до Києва та лісопаркової зони, прекрасна інфраструктура, зручна транспортна розв'язка. Однією з головних переваг купівлі апартаментів у Броварах можна назвати привабливішу ціну за квадратний метр у порівнянні зі столицею.

Найближче місто до столиці

За дизайном новобудови Броварів практично ідентичні столичним проектам. Будівельні компанії використовують лише сучасні матеріали, стильні архітектурні прийоми та детально продумують концепцію всього комплексу. Варто відзначити, що в Броварах дедалі менше класичних панельних будинків 80-90х років і все більше естетичної новобудови з якісних будматеріалів та з облагородженою прибудинковою територією.

Після того, як будинок здадуть в експлуатацію, житло одразу значно виросте в ціні. Ви можете оселитись у новій квартирі або здавати її в оренду, вирішувати Вам. Наш сайт створений для того, щоб Ви могли вигідно і якнайшвидше купити квартиру в новобудовах Броварів. Таке житло чудово підійде молодим сім'ям, пенсіонерам та просто всім любителям свіжого повітря та заміського життя. Ми безперервно стежимо за появою нових житлових комплексів і вносимо їх на сайт, щоб відвідувачі мали можливість у будь-який час отримати актуальну інформацію про новобудови, що їх цікавлять.

✅ Локація м. Бровари
✅ Кількість об'єктів у продажу 13
✅ Мінімальна ціна за м² від 14 900 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 28 900 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом