Інфраструктура

м. Буча

популярні локації

Київ Одеса Львів Дніпро м. Ірпінь

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Бучі

всі об'єктів

Новобудови Бучі

Буча – невелике місто в 10 км від Києва, оточений водоймами, парками і зеленими насадженнями. Цей населений пункт ідеально підходить для тих, хто не любить шум і цінує тишу. Тут проживає більш ніж 35 тисяч чоловік, є мальовничий і сучасний Бучанський парк, а також розвинена інфраструктура. Якщо порівнювати новобудови Київської області з Бучанськими ЖК, різниця помітна тільки у вартості квадратного метра житлоплощі. Облаштування території, планування, оздоблення фасадів та архітектурна композиція підбираються з урахуванням сучасних тенденцій.

Будувалося містечко в дев'ятнадцятому столітті як привокзальне селище міського типу. А зараз він трансформувався в сучасний населений пункт поблизу столиці зі сприятливими умовами для проживання. Свого часу селище вподобали дачники і любителі відпочинку серед зелених лісів. Сюди стікалися тисячі людей, охочих відгородитися від міської метушні.

Комфортне місто для життя

З плюсів Бучі варто виділити відмінне транспортне сполучення з Києвом. Дістатися сюди можна не тільки на авто або маршрутному таксі, але і за допомогою електропоїзда, що регулярно курсує, а також на автобусі. Крім того, в міста доволі умовна межа з Ірпенем, тому місцеві жителі без зайвих зусиль подорожують між населенними пунктами на громадському транспорті. Власники нерухомості в новобудовах Ірпеня легко можуть користуватися бучанськими об'єктами соціально-побутового призначення або відправитися на прогулянку парком. Всупереч очікуванням, економ-клас не є домінуючим типом нерухомості на ринку Бучі. Потенційним інвесторам частіше пропонують новобудови комфорт-класу.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни у Бучі?

У Бучі широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 21400 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У Бучі на даний момент 15 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У Бучі на даний момент є в продажу: Квартири, Котеджі, Таунхауси.