Інфраструктура

Деміївська

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Тип

Тип новобудов

Всі Квартири Таунхауси

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
1183580 9068281

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови метро Деміївська

всі об'єктів

Інфраструктура

Станція метро "Деміївська" відкрита 15 грудня 2010 року. Вона розташована на Оболонсько-Теремківській лінії київської підземки. Свою назву станція отримала на честь однойменної місцевості. Щодо самої місцевості Деміївка, то поселення тут з'явилися у XVIII столітті. Пізніше Деміївка стала робочим селищем, оскільки тут були побудовані цукрові заводи. У вересні 1918 року Деміївка увійшла до складу Києва. Цікаво, що в період з 1930-х по 1950-і роки, місцевість мала назву Сталінка, на честь радянського диктатора.

Зазначимо, що більшість старої забудови Деміївки було знесено у 1970-ті роки. Однак деякі старі споруди збереглися до наших днів, це:

  • корпуси пивзаводу Карла Шульця;

  • ворота заводу "Київрезина";

  • корпуси колишнього Деміївського цукрорафінадного заводу.

Пам'яткою Деміївки вважається Свято-Вознесенська церква, в якій вінчалася Леся Українка з Климентом Квіткою. Біля метро "Деміївська" знаходиться Центральний автовокзал та Національна бібліотека України ім. Вернадського. Інфраструктура також представлена ​​школами, дитячими садками, медичними закладами, торговими центрами та сферою послуг. Адміністративно ця територія належить до Голосіївського району Києва.

Що пропонують забудовники?

Територія Деміївки активно забудовувалася у 1970-80-ті роки. Проте забудовники Києва і зараз знаходять можливість зводити ЖК біля метро Деміївська. Варто зазначити, що новобудов тут не так багато, а житло в них користується попитом через близькість до метро та розвинену інфраструктуру району. Новобудови біля метро "Деміївська" представлені в класах "комфорт" та "бізнес". Всі об'єкти відрізняються технологією будівництва та цінами квадратного метра. Купити квартиру можна як у багатоквартирних висотних будинках, так і в будинках клубного типу. Вартість житла залежить від його площі та ступеня готовності комплексу. Потенційним покупцям забудовники пропонують скористатися знижками та розстрочкою. Вибрати потрібну нерухомість в районі метро "Деміївська" можна переглянувши каталог новобудов Києва. У соцмережах та на різних інтернет-ресурсах є безліч відгуків про всі проекти забудови біля метро “Деміївська”.

✅ Локація Деміївська
✅ Кількість об'єктів у продажу 11
✅ Мінімальна ціна за м² від 31 000 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 109 705 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом