Локація

Деміївська

популярні локації

Київ Одеса Львів Дніпро м. Ірпінь

Тип

Тип новобудов

Всі Квартири Таунхауси

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови метро Деміївська

всі об'єктів

Територія навколо цієї станції метро безперервно перебуває в русі, здебільшого цьому сприяє великий проспект 40-річчя Жовтня. Один із символів цього мікрорайону - національна наукова бібліотека, біля якої розташований вихід з метро. Активну забудову колишніх років доповнює сучасна. Високий рівень інфраструктури пропонує безліч закладів від навчальних установ до лікарень, від торгово-розважальних центрів до нічних клубів. Все це знаходиться в межах піших прогулянок. А якщо трохи пройтися, то Ви потрапите в чудовий Голосіївський парк. Тут будуються житлові комплекси будь-яких цінових категорій і класу.

Вибір квартири на свій смак

Бюджетні новобудови в цьому районі знайти не так просто. Переважно тут представлені апартаменти комфорт-класу. У цьому ціновому діапазоні можна вибрати апартаменти з вільним плануванням, але найчастіше це пропонується в дорогих житлових комплексах. Бізнес-клас продовжує панувати в цій місцевості, і забудовники продовжують будувати нові комплекси подібного типу. Цегляні висотки, з сучасним рівнем власної інфраструктури, з великим метражем і різноманітною кімнатністю припадуть до смаку навіть найвибагливішим покупцям. Тут найчастіше вирішують купити житло ті люди, які вважають за краще жити в навколишній суєті одного з великих районів мегаполісу. Це зайняті молоді люди, і сім'ї, яким важливо бути в центрі міських подій. На нашому сайті Ви знайдете детальний опис всіх новобудов поруч з метро Деміївська.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни на нерухомість у районі станції метро Деміївська?

У районі станції метро Деміївська широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 20000 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У районі станції метро Деміївська на даний момент 11 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У районі станції метро Деміївська на даний момент є в продажу: Квартири, Таунхауси.