Інфраструктура

Олімпійська

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
1066000 17589496

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови метро Олімпійська

всі об'єктів

Інфраструктура

Станцію метро "Олімпійська" було відкрито 19 грудня 1981 року. Її відкриття присвятили 75-річчю Генерального секретаря ЦК КПРС Л.І. Брежнєва. Щоправда, станція тоді називалася “Республіканський стадіон”, оскільки біля стадіону вона і була розташована. 1996 року республіканський стадіон став Національним спортивним комплексом “Олімпійський”. А станцію метро на “Олімпійську” перейменували у 2011 році, напередодні ЄВРО-2012, щоб не плутати гостей футбольного чемпіонату. Основними інфраструктурними об'єктами, що знаходяться поряд зі станцією, є:

  • НСК "Олімпійський";

  • Київський театр оперети;

  • Київський планетарій.

У цьому районі безліч кафе і ресторанів, а також магазинів різного профілю. Є спортивні клуби та державні установи. Забудова району відрізняється різноманітністю. Тут збереглися будинки ХІХ - поч ХХ століття. З ними межують споруди всіх епох радянського часу, а також проекти 2000-х років. Адміністративно територія розташована на стику Печерського, Голосіївського та Шевченківського районів Києва.

Що пропонують забудовники?

Варто зазначити, що біля метро Олімпійська практично не залишилося місця для новобудов. Проте забудовники Києва все ж таки знаходять можливість реалізовувати тут свої проекти. Це відбувається або на місці старих зруйнованих будівель, або у процесі реконструкції старих будівель. Новобудови біля метро "Олімпійська" представлені здебільшого у класі "бізнес". Вартість нерухомості в ЖК біля метро "Олімпійська" висока, але попри це вона користується попитом. Купити квартиру в центральній частині Києва забудовники пропонують як у кредит, так і у рострочку. Усі потенційні покупці для пошуку житла біля метро “Олімпійська” можуть скористатися каталогом новобудов Києва. Ціни квадратного метра можна уточнити у відділі продажу обраного ЖК. Не зайвим буде почитати відгуки про проекти забудови в цьому районі та про самих забудовників.

✅ Локація Олімпійська
✅ Кількість об'єктів у продажу 15
✅ Мінімальна ціна за м² від 26 000 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 201 127 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом