Інфраструктура

Чернігівська

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
428110 4205389

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови метро Чернігівська

всі об'єктів

Інфраструктура

Однією з найвизначніших локацій на лівому березі столиці є місцевість поряд із метро Чернігівська. Незважаючи на те, що станція досить віддалена від центру Києва, навколо неї добре розвинена інфраструктура. У пішій доступності від більшості новобудов біля метро Чернігівська знаходяться супермаркети, приватні клініки, державна лікарня та кілька навчальних закладів. Неподалік розташований красивий парк, який є чудовою локацією для активного відпочинку та спорту. Цей район – чудове місце для проживання одному чи з сім'єю.

Транспортна інфраструктура також знаходиться на високому рівні. Приблизно за 20 хвилин на метро мешканці району матимуть змогу доїхати до центру Києва. Поруч знаходиться Броварський проспект, по якому прокладені маршрути безлічі автобусів і маршрутних таксі. На карті новобудов Києва ви зможете знайти всі ЖК біля метро Чернігівська, а також оцінити переваги та недоліки їх розташування.

Що пропонують забудовники: клас житла, технології будівництва, ціни та розстрочка

Тим, хто хоче купити квартиру дешевше, причому неподалік метро, ​​цей округ — ідеальний варіант. Навіть з огляду на вигідне місцезнаходження району, наявність зелених зон і торгових центрів, забудовники не поспішають будувати будинки бізнес- та еліт-класу, віддаючи перевагу бюджетному житлу, від якого залежить вартість квадратного метра.

Варто зазначити, що забудовники Києва, які відбудовують ці місця, не просто зводять доступне житло, а й застосовують сучасні матеріали у будівництві та створюють невеликі парки біля прибудинкової території нових комплексів. На території цього округу трапляється переважно багатоповерхова забудова. Будинки зводяться за 2 основними технологіями будівництва: монолітно-каркасною та цегляною. Панельна забудова зустрічається дуже рідко. Переглянути всі новобудови Києва ви можете у каталозі нашого сайту, а вивчити відгуки інвесторів – на спеціалізованих форумах.

✅ Локація Чернігівська
✅ Кількість об'єктів у продажу 26
✅ Мінімальна ціна за м² від 14 500 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 52 293 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом