Локація

Чернігівська

популярні локації

Київ Одеса Львів Дніпро м. Ірпінь

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови метро Чернігівська

всі об'єктів

Однією з найбільш примітних локацій на лівому березі столиці є місцевість поряд з метро Чернігівська. Завдяки цій станції Ви зможете дуже швидко доїхати в центр Києва або в протилежну частину міста. Тут чудово розвинена транспортна інфраструктура, а також є безліч навчальних закладів. Ціни на апартаменти тут відрізняються доступністю. В районі є супермаркети, школи, дитячі садки. Це чудове місце для проживання одному або з сім'єю.

Широкий вибір нерухомості

Тим, хто хоче купити апартаменти дешевше, до того ж недалеко від метро, дана локація - це ідеальний варіант. Навіть з огляду на вигідне місцезнаходження району, наявність зелених зон і торгових центрів, забудовники тут не поспішають будувати будинки бізнес і еліт класу, віддаючи перевагу бюджетному житлу, від розташування якого залежить ціна на квартиру. Варто відзначити, що забудовники, які відбудовують ці місця, не просто зводять доступне житло, але найчастіше застосовують сучасні матеріали в будівництві, створюють невеликі парки біля прибудинкової території нових комплексів. Бажаючи компенсувати відстань від центру міста і розташування в спальному районі лівого берега, будівельники прагнуть за адекватні гроші забезпечити жителям високий рівень комфорту і зводять новобудови, які були б прикладом якості в своєму ціновому сегменті. Тут Ви зможете дізнатися детальну інформацію про всі новобудови поруч з метро Чернігівська.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни на нерухомість у районі станції метро Чернігівська?

У районі станції метро Чернігівська широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 16000 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У районі станції метро Чернігівська на даний момент 40 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У районі станції метро Чернігівська на даний момент є в продажу: Квартири.