Інфраструктура

Подільський р-н

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Тип

Тип новобудов

Всі Квартири Котеджі

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
1191300 60338190

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Подільського району

всі об'єктів

Подільський район вважається одним з найбільш спокійних і приємних для проживання в столиці. Він є, так би мовити, серцем Києва, його історичним центром, а також улюбленим місцем відпочинку жителів усього міста. Якщо Ви віддаєте перевагу знаходитися в тихому місці, далекому від метушні, але при цьому любите іноді побувати на публіці, тоді квартира на Подолі стане кращим вибором. До складу Подільського району вмістилося сім великих житлових масивів. На території цього адміністративного округу розташовано понад п'ятдесят великих підприємств, деякі з яких відомі в багатьох країнах світу.

Історичний центр

Подол знаходиться на другому місці після Шевченківського району за кількістю шкіл, а за кількістю лікарень взагалі в лідерах. Також в ньому невисокі показники злочинності, що дуже важливо, якщо Ви вирішили переїхати сюди з родиною. Завдяки транспортній інфраструктурі Ви зможете швидко пересуватися не тільки в межах району, а й в інші локації столиці. На його території розташовано декілька станцій метро, ​​безліч маршрутів автобусів і маршруток. Вартість квартир у новобудовах Подільського району сьогодні є середньою по столиці. Примітно, що площа цього району одна з найменших в порівнянні з іншими в місті, але це не заважає жителям Подолу вести активне культурне та ділове життя. Поділ один з тих районів, які є історичною гордістю Києва, а його численні вулички приваблюють гуляти ночами напроліт.

Зручності сайту

На нашому сайті Ви зможете обрати новобудови Подільського району за класами і стадіями готовності. До того ж, в пошуку можна ввести назву новобудови або будівельної компанії, щоб швидко отримати необхідну інформацію. Тут Ви дізнаєтеся будь -які подробиці про житловий комплекс, його особливості, планування квартир, розташування на карті, ціну та можливі коментарі користувачів. Таким чином, кожен зможе детально вивчити апартаменти, що сподобались. Ми постійно стежимо за всіма оновленнями, які відбуваються в сфері будівництва і надаємо нашим відвідувачам тільки актуальну інформацію.

✅ Локація Подільський р-н
✅ Кількість об'єктів у продажу 20
✅ Мінімальна ціна за м² від 22 700 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 100 015 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом