Локація

Контрактова площа

Тип

Тип новобудов

Всі Квартири Котеджі

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Закрита територія

Стан квартири

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови метро Контрактова площа

всі об'єктів

Без сумнівів це історичне серце міста, з його старовинним духом, центром духовного життя Києва і кращими місцями для відпочинку або роботи за чашкою кави або келихом вина. Саме біля цього метро знаходяться такі відомі всім місця, як Житній ринок, Києво - Могилянська академія, Андріївський узвіз. Зберегти цей неповторний дух історії, поки що виходить у забудовників, які не дивлячись на новобудови, не порушують загальний вигляд району. Можна сказати, більше, ці будинки не просто вписуються в локацію, а й стають її новою, більш сучасною прикрасою, завдяки цікавій і нестандартній інфраструктурі.

Історичний район

Якщо у Вас вийшло знайти недорогі апартаменти в цьому районі, то Вам дуже пощастило. Адже тут в основному представлено більш статусне житло. Але якщо Ви все ж купили тут квартиру, то Ви отримуєте відмінну інфраструктуру і транспортне сполучення, у тому числі метро, автобуси, і трамваї, які їдуть в інші райони столиці. Суттєвою рисою нових будинків преміум класу Подолу є їх нестандартна архітектура з вигадливими барельєфами і історичним оформленням, щоб не відрізнятися від оточуючих будівель. Всі будинки відрізняє висока якість будівельних матеріалів і технологій, що були використані при будівництві. Просторі квартири, функціональне планування, панорамний вид з вікон - це тільки частина тих переваг, які отримують покупці новобудов біля метро Контрактова площа.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни на нерухомість у районі станції метро Контрактова площа?

У районі станції метро Контрактова площа широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 22700 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У районі станції метро Контрактова площа на даний момент 17 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У районі станції метро Контрактова площа на даний момент є в продажу: Квартири, Котеджі.