Інфраструктура

Контрактова площа

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Тип

Тип новобудов

Всі Квартири Котеджі

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
1191300 60338190

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови метро Контрактова площа

всі об'єктів

Інфраструктура

Контрактова площа – одна із найстаріших площ Києва, розташована в Подільському районі. Достеменно відомо, що вона з'явилася ще за часів Київської Русі. Після монгольської навали та руйнації загарбниками Верхнього міста, Контрактова площа аж до XIX століття була центром міста. Назву площі надали купці, які укладали тут свої торгові контракти. 1919 року більшовики перейменували площу на Червону. Щоправда, 1944 року їй повернули історичну назву. На Контрактовій площі знаходиться безліч пам'яток історії та культури. Серед них:

  • Гостинний двір:

  • пам'ятник Григорію Сковороді;

  • пам'ятник гетьманові Сагайдачному;

  • колодязь-фонтан "Самсон";

  • церква Успіння Богородиці Пирогощої.

Звідси 5 хвилин ходьби до Андріївського узвозу. На Контрактовій площі розташований один із найстаріших вищих навчальних закладів України – Києво-Могилянська Академія. Поруч із нею – Театр опери та балету для дітей та юнацтва. Варто зазначити, що Контрактова площа та Поділ активно відвідують іноземні та вітчизняні туристи, а тому тут добре розвинена інфраструктура у вигляді кафе та ресторанів, різних магазинів. Станція метро "Контрактова площа" відкрита тут у грудні 1976 року. Щоправда, спочатку вона називалася “Червона площа”. Нинішню назву отримала 1990 року.

Що пропонують забудовники?

Всі ЖК біля метро “Контрактова площа” представлені у класі “бізнес” та мають відповідні до цього класу ціни квадратного метра. Забудовники Києва пропонують купити квартиру на різний смак та гаманець. У новобудовах біля метро "Контрактова площа" є нерухомість, яка складається з однієї кімнати, а також просторі апартаменти. Скориставшись каталогом новобудов Києва можна вибрати відповідне за вартістю житло. Забудовники пропонують вигідні умови розстрочки, кредит та різноманітні акції. У соцмережах та на спеціалізованих сайтах можна не тільки почитати відгуки про новобудови на Контрактовій площі, а й залишити свій.

✅ Локація Контрактова площа
✅ Кількість об'єктів у продажу 17
✅ Мінімальна ціна за м² від 31 350 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 100 015 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом