Інфраструктура

Академмістечко

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Тип

Тип новобудов

Всі Квартири Таунхауси

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
59500 15724498

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови біля метро Академмістечко, Київ

всі об'єктів

Інфраструктура і транспортна доступність

Академмістечко — житловий масив, який відноситься до Святошинського району Києва. Віддаленість від центру та сусідство з передмістям надали сильний вплив на стиль життя цього адміністративного округу. В його межах немає великої концентрації ресторанів, бутиків та різних об'єктів розважальної інфраструктури, але є великий ліс.

На території даного житлового масиву багато шкіл та дитячих садків, що стане великою перевагою для сімей з дітьми. Також є достатня кількість супермаркетів, відділень банків і спортивних майданчиків. Вагомою перевагою є наявність власної поліклініки. Автовласники гідно оцінять роботу кількох сервісних центрів і заправок.

До основних транспортних артерій мікрорайону відносять бульвар Академіка Вернадського, а також проспекти Перемоги та Академіка Палладіна. Швидке переміщення жителів в інші частини міста забезпечується за рахунок наявності станції метрополітену Академмістечко та залізничної станції Святошино. Новобудови біля метро Академмістечко представлені переважно у вигляді висотної забудови більше 16 поверхів.

Що пропонують забудовники: ціни і клас житла

Великий відсоток ЖК біля метро Академмістечко сконцентрований на вулицях Миколи Ушакова та Академіка Булаховського. Переважно в локації зводяться комплекси економ- і комфорт-класів, набагато рідше можна зустріти нерухомість бізнес-класу. Варто відзначити, що вартість квадратного метра квартир в даній локації не є найвищою по Києву. Багато забудовників Києва дають можливість взяти нерухомість у розстрочку.

Перед тим, як купити квартиру, рекомендуємо вивчити переваги місця розташування комплексів на карті новобудов Києва. Відгуки в інтернеті та послуга Консультація юриста допоможуть переконатися в надійності забудовника.

✅ Локація Академмістечко
✅ Кількість об'єктів у продажу 132
✅ Мінімальна ціна за м² від 11 000 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 49 599 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом