Локація

Житомирська

популярні локації

Київ Одеса Львів Дніпро м. Ірпінь

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови метро Житомирська

всі об'єктів

Новобудови поруч з метро Житомирська відрізняються комфортними сучасними квартирами економ-класу, які оцінять ті, хто бажає купити якісне бюджетне житло. Метро носить назву Житомирська не випадково. Саме тут починають свій шлях маршрутні таксі та автобуси в сторону Житомирської траси. Локація має чудове транспортну розв'язку, щоб швидко дістатися в будь-яку частину і район столиці. Інфраструктура мікрорайону також розвинена настільки, щоб не відчувати жодних проблем під час проживання. Є безліч шкіл, дитячих садків, супермаркетів, зон для дозвілля та інших об'єктів для жителів. Ця локація дозволяє швидко знайти собі потрібний транспорт щоб доїхати не тільки в інший район столиці, але і в прилеглі селища під Києвом.

Різноманітність висоток

Більшість багатоквартирних будинків в цьому мікрорайоні будувалися ще в першій половині сімдесятих років. Тому житлова місцевість тут представлена в основному хрущовками і сталінками. Ось чому, якщо Ви хочете купити апартаменти біля метро Житомирська, тоді звертайте увагу спочатку на новобудови. Квартири в сучасних житлових комплексах відрізняються комфортом, продуманим плануванням і наявністю актуальних для нашого часу інженерних систем. Апартаменти тут мають середні метражі, що дозволяє розраховувати на більш-менш доступну ціну за майбутнє житло. Ви також можете вивчити новобудови біля станцій метро, що знаходяться поблизу. На нашому сайті Ви знайдете докладну інформацію про всі новобудови в будь-яких районах столиці і біля будь-якого метро.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни на нерухомість у районі станції метро Житомирська?

У районі станції метро Житомирська широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 14150 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У районі станції метро Житомирська на даний момент 142 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У районі станції метро Житомирська на даний момент є в продажу: Квартири.