Інфраструктура

Одеса

популярні локації

Київ Львів Дніпро м. Ірпінь Харків

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
278880 14391000

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Одеси

всі об'єктів

Одеса - третє за чисельністю населення місто в Україні, в якому розташовується найбільший морський порт і курортна зона в країні. Купити нерухомість на узбережжі моря хотіло б дуже багато людей, і не тільки українці. Даний розділ нашого сайту познайомить Вас з усіма новобудовами Одеси і актуальними цінами на них.

Вигідні інвестиції

В Одесі будівництво активно розвинене і продовжує розвиватися. Будівельні компанії регіону постійно фігурують в рейтингах найбільш надійних забудовників країни. Такі показники дають можливість вибрати кожному апартаменти на свій смак, враховуючи бажання і фінансові можливості, починаючи від однокімнатних смарт-квартир і закінчуючи багаторівневим преміум-житлом або приватними будинками.

Важливо відзначити, що нерухомість в Одесі - це відмінний спосіб заробити. Щороку в місто приїжджають сотні тисяч туристів, охочих купити або зняти квартиру у моря. Тому неважливо, Ви забудовник або приватний власник, готовий здавати своє житло - тут кожен може заробити хороші гроші.

Вигода покупки квартири в новобудові

Новобудови Одеси відрізняються продуманим плануванням, з великими кімнатами, кухнею і заскленим балконом. Не кожна квартира на вторинному ринку може запропонувати щось подібне. Також такі квартири відрізняються сучасними комунікаціями, що дуже важливо в сучасному світі. Найчастіше в новобудові купують житло молоді люди зі своїми сім'ями, від яких не доведеться чекати неприємних сусідських сюрпризів. Інфраструктура комплексів забезпечує все необхідне для комфортного життя, включаючи садки, школи, магазини і дитячі майданчики.

Доступність цін

Місто активно розвивається, а значить і ціни на квартири починають рости. Найкраще придбати нерухомість в Одесі після того, як завершиться пляжний сезон. На кінцеву вартість впливає розташування квартири, її клас, наявність ремонту, планування, поверх і багато інших чинників. Для багатьох покупців важливо, щоб нерухомість була якомога ближче до моря або пляжу, але відразу потрібно відзначити, що ціна на таке житло дуже висока. Ознайомитися з доступними варіантами і ціновим діапазоном Ви завжди можете на нашому сайті.

✅ Локація Одеса
✅ Кількість об'єктів у продажу 126
✅ Мінімальна ціна за м² від 13 000 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 133 300 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом