Інфраструктура

с. Святопетрівське

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
728200 2394576

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Святопетрівського

всі об'єктів

Інфраструктура

Село Святопетрівське один із наймолодших населених пунктів Бучанського району Київської області. Село було засноване у 1929 році селянами с. Білогородка, як хутір Куликівка. У 1930-ті роки на території хутора виник радгосп ім. Петровського. Згодом і сам хутір став селом Петрівське. Після декомунізації село було перейменовано на Святопетрівське. Відстань від Святопетрівського до Києва становить лише вісім кілометрів. До найближчих станцій столичного метро "Академмістечко" та "Житомирська" можна доїхати автомобілем за кілька хвилин. Завдяки близькості до столиці село активно забудовується новими житловими комплексами, які формують його інфраструктуру. У селі функціонують:

  • школа;

  • дитячі садочки;

  • магазини різного напряму;

  • амбулаторія;

  • відділення банків;

  • пошта.

Восени 2012 р. у Святопетрівському відкрито Український тенісний центр. У центральній частині села збудовано сучасний сквер, який став улюбленим місцем для культурного дозвілля дорослих та дітей.

Що пропонують забудовники?

Новобудови с. Святопетрівське мають попит, оскільки купити квартиру в них можна за доступними цінами квадратного метра. Забудовники с. Святопетрівське реалізують проекти класу "комфорт" та "економ". Можна також придбати нерухомість у новобудовах котеджного типу та таунхаусах. Плюсом є можливість оплати в розстрочку. Усі проекти відрізняються комфортом та мають свої інфраструктурні об'єкти. Вибрати відповідний за параметрами та вартістю об'єкт можна зі списку новобудов Київської області. В інтернеті та соцмережах можна також знайти безліч відгуків про життя в новобудовах с. Святопетрівське.

✅ Локація с. Святопетрівське
✅ Кількість об'єктів у продажу 7
✅ Мінімальна ціна за м² від 12 600 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 36 568 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом