Інфраструктура

с. Святопетрівське

популярні локації

Київ Одеса Львів Дніпро м. Ірпінь

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови с. Святопетровского

всі об'єктів

Новобудови в Святопетровском

Святопетровське відноситься до одного з наймолодших селищ Києво-Святошинського району. Село було засноване в 1930 році. Відстань від Святопетровського до Києва складає всього вісім кілометрів, так що на машині до столиці можна доїхати за десять хвилин. Активізувалася життя в селі кілька років тому, коли в околицях стали будувати сучасні житлові комплекси, які швидко обросли інфраструктурою і відповідними об'єктами соціально-побутового призначення.

Селище, що активно розвивається

Святопетровське сьогодні надає відмінні умови для життя. Деякі новобудови Святопетровського пропонують своїм мешканцям послуги приватної школи і приватного дитячого садка. Але особливо привабливо виглядає вартість квартир в ЖК. У порівнянні з іншими новобудовами Київської області – це чудові умови, особливо для людей з обмеженим бюджетом або просто тих, хто хоче відпочити від міської метушні.

Власники квартир в Святопетровському не будуть відчувати дискомфорт через посередню інфраструктуру або віддаленість від столиці. Тут представлені практично ті ж житлові комплекси, що і в великих населених пунктах. Наприклад, є кілька дитячих садків, кафе, магазини і багато інших громадських закладів. Через село проходить мережа автобусних зупинок, є відділення пошти, готель, СТО, заправка. Якщо говорити про квартири, то тут переважають новобудови економ-класу. Вони розраховані на молоді сім'ї та інших покупців, які з різних причин не готові переплачувати за нерухомість в Києві. До того ж, облаштуванням прибудинкової території, комунікаціями, плануваннями або будматеріалами вони нічим не відрізняються від столичних об'єктів.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни у с. Святопетровское?

У с. Святопетровское широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 19200 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У с. Святопетровское на даний момент 5 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У с. Святопетровское на даний момент є в продажу: Квартири, Котеджі, Таунхауси.