Інфраструктура

Героїв Дніпра

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
450800 15300000

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови метро Героїв Дніпра

всі об'єктів

Інфраструктура

Станція метро "Героїв Дніпра" - остання станція Оболонсько-Теремківської лінії. Вона була відкрита у житловому масиві Оболонь 6 листопада 1982 року та названа на честь вулиці, на якій знаходиться. Вестибюль станції виходить на розв'язку, де раніше був сквер. У 2000-х замість скверу з'явилися МАФи та численні торговельні лотки. У 2003 році одна з компаній виграла інвестиційний конкурс на будівництво в цьому місці ТРЦ, який відкрився у 2019 році та став також використовуватися як вестибюль станції. У ТРЦ розташовано безліч різних бутіків та офісів, що стали частиною інфраструктури локації.

Що стосується масиву Оболонь, то його будівництво розпочалося 1968 року переважно 9-ти, 12-ти та 16-ти поверховими будинками. Перші новосели заїхали до нових квартир у 1972-му. Забудова на той час у районі метро “Героїв Дніпра” збереглася до наших днів і доповнюється, по можливості, сучасними житловими комплексами. Варто зауважити, що масив Оболонь вважається спальним. Тут немає особливих пам'яток та історичних пам'яток, зате є вся необхідна для життя інфраструктура:

  • школи;

  • дитячі садочки;

  • медичні заклади;

  • торговельно-розважальні центри;

  • підприємства побутового обслуговування та громадського харчування.

Оболонь адміністративно належить до Оболонського району Києва.

Що пропонують забудовники?

Масив досить популярний у забудовників та покупців житла. Купити квартиру в ЖК біля метро "Героїв Дніпра" - це означає жити в одному з найкомфортніших районів Києва. Всі новобудови біля метро “Героїв Дніпра” представлені у класі “бізнес” із відповідними цінами квадратного метра. Забудовники Києва пропонують потенційним покупцям скористатися розстрочкою оплати. У каталозі новобудов Києва на нашому ресурсі можна переглянути наявні пропозиції та дізнатися про вартість нерухомості. Відгуки про всі проекти забудови біля метро “Героїв Дніпра” можна почитати на форумах у соцмережах.

✅ Локація Героїв Дніпра
✅ Кількість об'єктів у продажу 22
✅ Мінімальна ціна за м² від 14 000 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 95 078 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом