Інфраструктура

с. Софіївська Борщагівка

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
299980 2813953

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови: с. Софіївська Борщагівка

всі об'єктів

Новобудови Софіївська Борщагівка

Софіївська Борщагівка – невелике село, що межує з Києвом, Петропавлівської Борщагівкою, Святопетровським і Вишневим. Оскільки населений пункт розташований відразу ж за Окружною дорогою, з будь-якої точки дістатися до краю мегаполісу можна за десять хвилин. При цьому, шлях до густонаселених районів на машині займе до тридцяти хвилин.

Село буквально межує з краєм столиці, тому тут регулярно з'являються нові житлові комплекси і поліпшується інфраструктура. В цьому плані новобудови Софіївської Борщагівки значно виграють у більш віддалених проектів. Ще один помітний плюс – хороша екологія, наявність водойм, парків і річки Нивки, що пронизує практично всі частини населеного пункту.

Стильна сучасна архітектура

Будівельні компанії намагаються використовувати в роботі все ті ж технології, матеріали та архітектурні рішення, які притаманні новобудовам Києва. Завдяки такому підходу ЖК виглядають не як передмістя, а як продовження спальних районів столиці. Для обробки фасадів використовується не тільки декоративна штукатурка, а й камінь, клінкерна і червона цегла, скло і багато іншого. Віконні конструкції часто збільшені, і за рахунок цього всередину приміщення проникає більше світла. Вибирайте новобудови Софіївської Борщагівки на нашому сайті в будь-який час.

✅ Локація с. Софіївська Борщагівка
✅ Кількість об'єктів у продажу 19
✅ Мінімальна ціна за м² від 14 150 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 30 000 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом