Інфраструктура

Либідська

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
1977680 7872223

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Либідської

всі об'єктів

Інфраструктура

Станція метро "Либідська" відкрита 30 грудня 1984 року. Щоправда, тоді її назвали “Дзержинська” на честь головного радянського чекіста Фелікса Дзержинського. Перейменували станцію після того, як Україна стала незалежною державою. З 1993 року вона має назву “Либідська” (неподалік протікає річка Либідь).

Станція метро "Либідська" розташована на Оболонсько-Теремківській лінії київської підземки. Вихід станції знаходиться на Либідській площі, яка теж раніше мала ім'я Дзержинського. Основна визначна пам'ятка місцевості - комплекс будівель, виконаний архітектурно у вигляді "літаючої тарілки". Тут розташований Київський національний лінгвістичний університет. Сучасна інфраструктура місцевості біля метро "Либідська" представлена:

  • школами;

  • дитячими садками;

  • медичними установами;

  • торговими центрами;

  • підприємствами сфери послуг.

Адміністративно ця територія належить до Голосіївського району Києва.

Що пропонують забудовники?

Активна забудова цієї місцевості проходила наприкінці 19 поч. - 20 століття. Деякі будівлі на той час збереглися донині. Сучасна забудова досить щільна, але забудовники Києва все ж таки знаходять місця для реалізації своїх проектів. Варто відзначити, що всі новобудови біля метро "Либідська" користуються популярністю через зручність локації. ЖК біля метро "Либідська" представлені у класі "бізнес". Вони вирізняються своїми особливостями. Ціни квадратного метра відповідають житлу класу "бізнес". Купити квартиру можна як у багатоквартирних висотних будинках, так і в будинках клубного типу. Для потенційних покупців забудовники розробили гнучку систему знижок та вигідні умови розстрочки. Вибрати відповідну за вартістю нерухомість неподалік метро "Либідська" можна зі списку новобудов Києва. Не зайвим буде також ознайомитися з відгуками про ці проекти.

✅ Локація Либідська
✅ Кількість об'єктів у продажу 19
✅ Мінімальна ціна за м² від 34 975 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 72 103 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом