Інфраструктура

Вишневе

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
595664 2925488

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Вишневого

всі об'єктів

Переваги покупки квартири в новобудовах Вишневого

Вишневе — місто, яке розташоване у Києво-Святошинському районі Київської області і є найбільшим сателітом столиці. Поруч з ним знаходиться Кільцева дорога, що відкриває для жителів непогану транспортну розв'язку. У Вишневе зручно добиратися на автомобілі, електричці або маршрутних таксі, які щодня курсують в цей регіон з різних частин Києва. Територія міста не відрізняється таким якісним озелененням, як Буча, але в його межах розташована достатня кількість спортивних майданчиків і скверів: для прогулянок і спорту добре підходить невеликий парк і футбольний стадіон.

Рівень розвитку інфраструктури і транспорту в місті

У центрі Вишневого проходить залізниця, яка умовно розділяє населений пункт на 2 частини: Північну і Південну. Північна межує з селищем Софіївська Борщагівка, тому жителі Вишневого можуть користуватися його інфраструктурою. У Північній ділянці міста протікає річка Борщагівка с гарно облаштованою набережною. Південна частина межує з житловим масивом Крюківщина. На її території знаходяться багато рекреаційних зон, тому ця частина більше підходить людям, які віддають перевагу парковому відпочинку і не планують часто виїжджати в столицю України.

Найближче до міста розташовані 2 станції метро: Теремки і Житомирська. Шлях до першої на автомобілі займає приблизно 15 хвилин, а до другої — близько 30 хвилин. На території Вишневого розташована вся необхідна для комфортного життя інфраструктура:

  • 7 дитячих садків

  • 4 школи

  • 3 бібліотеки

  • 10 медичних установ

  • Дитячий центр творчості

  • Більше 10 супермаркетів, кафе і ресторанів

Квартири в Вишневому: ціни, клас та інші особливості

Забудовники Вишневого пропонують купити квартиру в ЖК різного класу. Покупцям доступні як невеликі і компактні квартири-студії, так і просторі 2-, 3- і 4-кімнатні апартаменти з терасами і балконами. Варто підкреслити, що більшість ЖК Вишневого реалізовані з концепцією Місто в місті, тому важливі об'єкти інфраструктури перебувають зовсім поруч. Населений пункт має одну важливу перевагу — досить низьку вартість квадратного метра, в порівнянні з цінами на нерухомість в столиці.

✅ Локація Вишневе
✅ Кількість об'єктів у продажу 9
✅ Мінімальна ціна за м² від 22 500 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 31 083 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом