Локація

Тараса Шевченка

Тип

Тип новобудов

Всі Квартири Котеджі

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Закрита територія

Стан квартири

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови метро Тараса Шевченка

всі об'єктів

Поділ - це не тільки історичний, а й сучасний район з великою кількістю новобудов. Станція метро Тараса Шевченка розташована саме в тій місцевості, яка дає можливість купити нове житло, не звертаючи увагу на старий житловий фонд, але при цьому Ви зможете зануритися в унікальний романтичний настрій Подолу. Широкий вибір культурних і розважальних закладів, роблять локацію прекрасною для прогулянок, відпочинку і проведення дозвілля. При цьому, придбавши квартиру в новобудові біля метро Тараса Шевченка, Ви не будете відчувати проблем з пересуванням по місту. Крім метро, тут є маршрутні таксі, автобуси, трамваї. Також тут є досить багато бізнес-центрів, де можливо буде Ваш офіс.

Тихий спальний район

Дану місцевість біля метро оточують невисокі будинки, як старі, так і нові, що будуються в наш час. Навіть якщо Ви зацікавлені в економ-класі, тут можна знайти актуальні зараз квартири - студії. Район не може запропонувати гарні панорамні види, так як не має такого вигідного розташування. В даному районі Ви зможете без зусиль знайти невелику однокімнатну квартиру, яка буде коштувати недорого, скоріше завдяки своєму метражу, а не ціні за квадратний метр. Якщо Вас цікавлять апартаменти на Подолі бізнес класу або преміум, тоді краще звернути увагу на область ближче до Контрактової площі. Дана місцевість майже не має подібних новобудов. Якщо Вас цікавить більш детальна інформація про новобудови біля метро Тараса Шевченка тоді наш сайт Вам в цьому допоможе.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни на нерухомість у районі станції метро Тараса Шевченка?

У районі станції метро Тараса Шевченка широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 28000 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У районі станції метро Тараса Шевченка на даний момент 15 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У районі станції метро Тараса Шевченка на даний момент є в продажу: Квартири, Котеджі.