Локація

Політехнічний інститут

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Закрита територія

Стан квартири

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови метро Політехнічний інститут

всі об'єктів

Район біля станції метро і хто мешкає тут, викликають найчастіше позитивні асоціації у всіх жителів столиці. Якось відразу ж спадає на думку кілька знакових для Києва університетів, зоопарк, відмінна інфраструктура, що включає кілька парків, і звичайно ж сам район, затишний і спокійний, що межує з його заклопотаним центром. Сама локація незважаючи на те, що примикає до центру Києва не є занадто заповненою людьми, що дає можливість насолоджуватися її затишком і не хвилюватися через надмірні натовпи людей. Варто також відзначити особливість того, що через близькість одного з головних університетів країни, ця місцевість користується підвищеним попитом серед студентів, що бажають зняти квартиру на тривалий час.

Майже центр міста

У цьому районі часто будуються гарні сучасні висотки, які приваблюють покупців завдяки своїй демократичній ціні. Так, купити апартаменти економ і комфорт класу тут завжди можна за середньою ринковою вартістю. Комплекси бізнес-класу пропонують чудові квартири в даному районі. Це переважно висотки, по кілька будівель в одному комплексі з нежитловими площами на перших поверхах, призначених для магазинів. Відмінна транспортна розв'язка забезпечує швидке пересування не тільки по району, а й по всій столиці. Тут курсує безліч маршрутних таксі та автобусів в самих різних напрямках. Це вдалий район для проживання як одному, так і з сім'єю. На нашому сайті Ви знайдете докладну інформацію про всі новобудови поруч з метро Політехнічний інститут.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни на нерухомість у районі станції метро Політехнічний інститут?

У районі станції метро Політехнічний інститут широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 22325 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У районі станції метро Політехнічний інститут на даний момент 11 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У районі станції метро Політехнічний інститут на даний момент є в продажу: Квартири.