Інфраструктура

Політехнічний інститут

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
1222577 5082600

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови біля метро Політехнічний інститут, Київ

всі об'єктів

Інфраструктура

Політехнічний інститут — 6-та станція метрополітену, розташована на Святошинсько-Броварській лінії. На території району, в якому знаходиться станція метро, ​​є кілька зелених зон, що є його головною відмінністю. Прямо біля входу до станції розташований красивий парк Київського політехнічного інституту з безліччю лавок та доріжок для бігу. За кілька кроків знаходиться великий Київський зоопарк. За кілька хвилин жителі цього мікрорайону дійдуть до інституту отоларингології. Практично всі новобудови біля метро Політехнічний інститут відрізняються вигідним місцем розташування: в безпосередній близькості від них є багато об'єктів розважальної інфраструктури. Купити квартиру в новобудовах цього округу варто людям, яким важлива близькість до таких об'єктів інфраструктури:

  • Національного медичного університету О.О. Богомольця

  • Дитячої поліклініки

  • Декількох торгових центрів

  • Музею

  • Державних та приватних шкіл, а також дитячих садків

Біля станції метро проходить важлива автомобільна артерія – проспект Перемоги. Цим маршрутом курсує безліч автобусів, тролейбусів та маршрутних таксі, що дозволяють дістатися інших районів столиці. Відстежити трафік та його завантаженість ви зможете на карті новобудов Києва.

Що пропонують забудовники: технології будівництва та вартість квартир

У більшості ЖК біля метро Політехнічний інститут забудовники реалізують закриту територію від авто та сторонніх, що є гарантією додаткової безпеки мешканців. Забудовники Києва, які займаються реалізацією проектів у цій локації, забезпечили для потенційних інвесторів великий вибір ЖК комфорт-класу. Нерухомість у цьому мікрорайоні представлена ​​як малоповерховими будинками, так і багатоповерховими об'єктами, зведеними за монолітно-каркасною технологією будівництва. Завдяки близькості до центру столиці ціна квадратного метра в ЖК тут не найнижча. З умовами розстрочки, а також каталогом всіх ЖК цього мікрорайону Києва, ви можете ознайомитись на даному сайті. Відгуки про забудовника можна легко знайти в інтернеті.

✅ Локація Політехнічний інститут
✅ Кількість об'єктів у продажу 6
✅ Мінімальна ціна за м² від 28 626 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 127 990 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом