Фільтр

Знайдено всі ЖК

Рейтинг

Кількість кімнат

Введення в експлуатацію

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Закрита територія

Стан квартири

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Забудовники

Знайдено всі ЖК

Нічого не знайдено

Ціни

Знайдено всі ЖК
грн usd

Ціна за квартиру

Ціна за м2

Новобудови Солом'янського району

грн usd

За замовчуванням

По рейтингу

По рейтингу

За ціною

За ціною

Новобудови Солом'янського району

Солом'янський район цінується жителями столиці за його благоустрій і комфорт, зручну локацію, розвинену інфраструктуру, а також за безліч зелених зон і приємних місць для дозвілля. Саме цей район був визнаний одним з кращих за рейтингом, який складався кілька років тому.

Переваги району

Солом'янський район окреслив свої кордони на карті Києва не так давно, в 2002 році. І вже через десять років посів друге місце в рейтингу кращих адміністративних округів столиці, випередивши історичний Поділ і навіть Печерськ з його елітною нерухомістю.

Якщо говорити по суті, то Солом'янці район також має певні проблеми. Таким чином, селище Жуляни мало не кожну весну затоплюється, постійно формуються пробки на Чоколівському бульварі та на вулицях Теліги і Вадима Гетьмана. Але все ж позитивних факторів значно більше. Цей район є великим транспортним центром і на його території знаходиться половина всіх науково-дослідних інститутів в столиці. Тут зосереджено майже двісті ЖЕКів і багато ринків, на яких досить низька вартість продуктів в порівнянні з іншими районами. Також тут непогано розвинена комерційна нерухомість.

Новобудови - це вигідно

Новобудови Солом'янського району складаються переважно з об'єктів економ- і бізнес-класів. Нерухомості преміум-класу тут майже немає. Ціна на новобудови залежить від багатьох важливих чинників: наприклад, місце розташування найближчого метро, ​​близькість до великих соціальних об'єктів і транспортна розв'язка. Також на ціну впливає якість будівлі, його внутрішня інфраструктура і планування квартири. Вкладення грошей в покупку житла, що будується, в подальшому окупають себе завдяки ряду переваг. Вторинний ринок нерухомості такі бонуси запропонувати не може. Купуючи квартиру в новобудові, Ви отримуєте чистий аркуш, який самі розпишете з огляду на свій смак. Квартира в Солом'янському районі дозволить Вам поринути в активне життя мегаполісу, але при цьому досягти затишку і тиші тоді, коли Вам буде це необхідно.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни у Солом'янському районі?

У Солом'янському районі широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 15200 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У Солом'янському районі на даний момент 25 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У Солом'янському районі на даний момент є в продажу: Квартири, Таунхауси.