Локація

смт Чабани

популярні локації

Київ Одеса Львів Дніпро м. Ірпінь

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови: смт Чабани

всі об'єктів

Новобудови смт. Чабани

Чабани – дуже чисте і мальовниче селище міського типу, розташоване в трьох кілометрах від Києва. Його населення становить не більше п'яти тисяч чоловік. Однак це не заважає забудовникам Києва та регіонів активно зводити нові багатоповерхові будівлі. Хоча масштабні об'єкти з'являються тут не дуже часто, кияни та українці з інших міст можуть знайти для себе тут підходящу квартиру. До переваг Чабанів, крім близькості до столиці, відноситься наявність двох невеликих озер, парку і численних скверів. На території розкинувся красивий яблуневий сад, цвітінням якого можна насолоджуватися навесні або ховатися в його тіні жарким літом.

Житло комфорт-класу

Новобудови Чабанів за облаштуванням території, плануваннями і технологіями нічим не відрізняються від сучасних ЖК. Частина проектів зводиться з цегли, інші об'єкти виконані за допомогою монолітно-каркасної технології. Прибудинкова територія облагороджена клумбами, зеленими насадженнями, ігровими та спортивними майданчиками. Деякі девелопери, окрім гостьового паркінгу, пропонують наземну і підземну парковку. Деякі комплекси знаходяться під відеоспостереженням і мають закритий двір.

Забудовники сконцентровані на новобудовах комфорт-класу. Економ-клас також будується, але його набагато менше. Щоб вивчити більш детальну інформацію про новобудови Чабанів, використовуйте наш сайт, де представлена ​​найдокладніша і актуальна інформація про будівництво.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни у смт Чабани?

У смт Чабани широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 22350 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У смт Чабани на даний момент 5 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У смт Чабани на даний момент є в продажу: Квартири.