Інфраструктура

смт Чабани

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
739200 1065995

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Чабанів

всі об'єктів

Інфраструктура

Село міського типу Чабани розташоване за 3 км від Києва. Населений пункт має давню історію. Поселення біля сучасних Чабанів існували ще 5-4 тис. річчя до н.е. Поблизу селища проходить земляний вал скіфського періоду. Самі ж Чабани були засновані першої чверті XVIII століття. Свою назву населений пункт отримав через те, що у минулому ця місцевість біля лісу використовувалася для випасання худоби. Людей, що пасли овець, називали чабанами. Довгий час Чабани були невеликим хутором. За радянських часів тут з'явився радгосп “Чабани”, який став дослідницьким господарством насінництва. 1971 року Чабанам надали статус селища міського типу. На сьогоднішній день у Чабанах є такі об'єкти інфраструктури:

  • дитячі садочки;

  • магазини різної спрямованості;

  • супермаркет;

  • фітнес клуб;

  • салон краси;

  • відділення банків;

  • поштові відділення;

  • Інститут землеробства НАН України;

  • дослідницьке господарство “Чабани”.

Із Чабанів до Києва курсує громадський транспорт. До найближчої станції метро Теремки можна доїхати приблизно за 20-30 хвилин. Шлях автомобілем займе приблизно 10 хвилин.

Що пропонують забудовники?

Довгий час у Чабанах велася забудова одно- та двоповерховими будинками. Проте в останні роки у селищі розгорнулося активне будівництво житлових комплексів. Забудовники зводять як масштабні багатоповерхові проекти економ-класу, так і будинки клубного типу класу "еліт". Ціни квадратного метра для різних проектів є різними. Можна купити квартиру за доступною вартістю. Для зручності клієнтів забудовники розробили різні умови розстрочки. Підібрати потрібний варіант житла можна в каталозі новобудов Чабанів. Також рекомендує переглянути список новобудов Київської області. Відгуки про життя у Чабанах можна знайти на форумах у соцмережах.

✅ Локація смт Чабани
✅ Кількість об'єктів у продажу 6
✅ Мінімальна ціна за м² від 20 500 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 29 200 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом