Локація

с. Новосілки

популярні локації

Київ Одеса Львів Дніпро м. Ірпінь

Тип

Тип новобудов

Всі Квартири Котеджі

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови: с. Новосілки

всі об'єктів

Новобудови с. Новосілки

Новосілки - невелике село в передмісті Києва, яке приваблює інвесторів прекрасною екологією і мальовничою природою. Населений пункт розташований буквально на кордоні зі столицею, звідси можна швидко добиратися до парку «Феофанія», Голосіївського парку та інших визначних пам'яток мегаполісу.

Оскільки на території селища і навколо нього багато зелені, тут завжди приємне і чисте повітря. У порівнянні з іншими новобудовами Київської області Новосілки виграють в плані екології. У Новосілках проживає майже чотири тисячі чоловік, так що товкучки на вулицях не буде. Також тут вкрай мало автомобілів, тому батьки можуть не переживати про безпеку маленьких дітей або підлітків.

Доступна ціна

Новобудови Новоселок пропонують квартири з прийнятною ціною, тому інвесторам з аграрного сектора буде вигідно купити квартирою саме тут. Не доведеться регулярно їздити в мегаполіс і назад, щоб стежити за просуванням роботи або для контролю росту саджанців. У порівнянні з новобудовами Києва, різниця за один квадратний метр житлової площі становить мінімум кілька тисяч гривень. Це відчутна сума, якщо плануєте придбати велику квартиру, площею від шістдесяти квадратних метрів. Хоча в селі не так багато ЖК, проте забудовники Києва і компанії з регіонів все частіше розглядають його для початку будівництва. Причиною тому є підвищений інтерес до селища з боку покупців, які потихеньку зсуваються від центру Києва до більш екологічно сприятливих районів.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни у с. Новосілки?

У с. Новосілки широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 15500 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У с. Новосілки на даний момент 6 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У с. Новосілки на даний момент є в продажу: Квартири, Котеджі.