Інфраструктура

с. Новосілки

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Тип

Тип новобудов

Всі Квартири Котеджі

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
653790 2260000

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови: с. Новосілки

всі об'єктів

Новобудови с. Новосілки

Новосілки - невелике село в передмісті Києва, яке приваблює інвесторів прекрасною екологією і мальовничою природою. Населений пункт розташований буквально на кордоні зі столицею, звідси можна швидко добиратися до парку «Феофанія», Голосіївського парку та інших визначних пам'яток мегаполісу.

Оскільки на території селища і навколо нього багато зелені, тут завжди приємне і чисте повітря. У порівнянні з іншими новобудовами Київської області Новосілки виграють в плані екології. У Новосілках проживає майже чотири тисячі чоловік, так що товкучки на вулицях не буде. Також тут вкрай мало автомобілів, тому батьки можуть не переживати про безпеку маленьких дітей або підлітків.

Доступна ціна

Новобудови Новоселок пропонують квартири з прийнятною ціною, тому інвесторам з аграрного сектора буде вигідно купити квартирою саме тут. Не доведеться регулярно їздити в мегаполіс і назад, щоб стежити за просуванням роботи або для контролю росту саджанців. У порівнянні з новобудовами Києва, різниця за один квадратний метр житлової площі становить мінімум кілька тисяч гривень. Це відчутна сума, якщо плануєте придбати велику квартиру, площею від шістдесяти квадратних метрів. Хоча в селі не так багато ЖК, проте забудовники Києва і компанії з регіонів все частіше розглядають його для початку будівництва. Причиною тому є підвищений інтерес до селища з боку покупців, які потихеньку зсуваються від центру Києва до більш екологічно сприятливих районів.

✅ Локація с. Новосілки
✅ Кількість об'єктів у продажу 6
✅ Мінімальна ціна за м² від 18 500 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 32 000 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом