Інфраструктура

Теремки

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
306030 16821556

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови метро Теремки

всі об'єктів

Інфраструктура

Станція метро "Теремки" - це 52 станція Київського метрополітену. Вона розташована на Оболонсько-Теремківській лінії. На сьогодні “Теремки” кінцева станція цієї гілки, яку відкрили у 2013 році. Станція отримала назву за однойменним житловим масивом.

Згідно з архівними джерелами, місцевість, де нині розташовані Теремки, була відома як володіння Софійського монастиря. З 1867 року вона перейшла у власність міської влади. Свою назву місцевість отримала забудовою, виконаною у вигляді невеликих будиночків-теремків. Наразі Теремки адміністративно належать до Голосіївського району Києва. Житловими масивами місцевість почали забудовувати із середини 1970-х років. Тоді ж починає складатися інфраструктура Теремків. "Друге життя" район отримав у 2000-і роки. Тут розпочинається будівництво сучасних житлових комплексів із власною інфраструктурою:

  • торговельно-розважальними центрами;

  • кафе та ресторанами;

  • салонами краси;

  • спортивними клубами.

Головним природним об'єктом та визначною пам'яткою масиву є урочище Теремки, яке входить до Голосіївського національного природного парку.

Що пропонують забудовники?

Новобудови біля метро Теремки представлені як великими висотними комплексами, так і клубними будинками малої поверховості. Забудовники Києва пропонують у ЖК біля метро Теремки житло класу "комфорт" та "бізнес". Квартири в залежності від класу житла та комплектації відрізняються як цінами квадратного метра, так і загальною вартістю. Усі житлові комплекси розташовані в пішій доступності від метро. Вибрати відповідний проект можна у каталозі новобудов Києва. Купити квартиру у вибраному зі списку ЖК можна як у розстрочку, так і в кредит. Відгуки про житлові комплекси біля метро Теремки можна почитати на інтернет-ресурсах або на форумах у соцмережах.

✅ Локація Теремки
✅ Кількість об'єктів у продажу 66
✅ Мінімальна ціна за м² від 10 700 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 63 995 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом