Інфраструктура

с. Білогородка

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
59500 4120000

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Білогородки

всі об'єктів

Інфраструктура

Село Білогородка знаходиться у Бучанському районі Київської області. Історія села бере початок з 3-го тисячоліття до н.е. На той час тут мешкали представники трипільської культури. Сучасному селу передувало давньоруське місто – Білгород, засноване 980 року. У Білгороді був престол синів київського князя і, ймовірно, одна з резиденцій правителя Русі. Білгород був зруйнований монголо-татарами у середині 13 століття.

Під сучасною назвою населений пункт відродився у середині 14 століття. На початку 1930-х років тут збудовано військові об'єкти, що входять до оборонної лінії Києва. Нині Білогородка, сучасний населений пункт із розвиненою інфраструктурою. Тут є:

  • школа;

  • дитячий садок;

  • різні магазини;

  • кафе та ресторани.

Станом на 2015 рік населення Білогородки становило понад 20 тисяч людей. Найближча до Білогородки станція метро "Житомирська" знаходиться приблизно за 20 хвилин їзди на автомобілі. Білогородка завдяки своїй близькості до Києва користується популярністю у забудовників. Останніми роками в селі з'явилося багато новобудов зі своєю інфраструктурою. Вартість житла тут нижча, ніж у Києві.

Що пропонують забудовники?

У Білогородці активно розвивається житлове будівництво. Забудовники пропонують купити квартиру в новобудовах економ-, комфорт- і бізнес-класу. Новобудови Білогородки мають свої особливості. Тут зустрічаються як масштабні проекти, що складаються з багатоповерхових будинків, так і проекти котеджного типу. Ціни квадратного метра залежать від класу житла. Крім того, для потенційних клієнтів девелопери передбачили різні знижки та розстрочку. Вибрати собі потрібний проект для вкладення коштів можна в каталозі новобудов Білогородки. Про всі проекти, що реалізуються в цьому населеному пункті, міститься безліч відгуків у соціальних мережах.

✅ Локація с. Білогородка
✅ Кількість об'єктів у продажу 4
✅ Мінімальна ціна за м² від 15 990 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 30 000 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом