Локація

Палац Україна

популярні локації

Київ Одеса Львів Дніпро м. Ірпінь

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови метро Палац Україна

всі об'єктів

Ця локація міста колись була забудована тільки приватними будинками, але в шістдесятих роках її перетворили в одну з центральних вулиць столиці. Широкі вулиці, акуратна забудова, що складається з будинків, побудованих у другій половині двадцятого століття, елітних готелів і бізнес-центрів. У цьому районі є кілька визначних місць, серед яких Миколаївський костел з найбільшим органом в країні, а також палац «Україна», що представляє собою найбільшу сцену в Україні. Ресторани, магазини, клуби, спорт-центри - всі ці заклади гармонійно доповнюють загальну атмосферу району. Багатьом хочеться переїхати ближче до метро «Палац Україна», в один з житлових кварталів, які вже побудовані або тільки починають будуватися. Зрозуміло, ціни на такі апартаменти не найдоступніші, але багатьох це не зупиняє, і вони купують собі затишне місце в центрі міста.

Гармонія старого і нового

Сьогодні цей район планується під активну забудову. Більш ніж актуально тут виглядають нові будинки з нестандартними архітектурними рішеннями і нестандартними формами. Це можуть бути самотні висотки і цілі житлові квартали з індивідуальної продуманою інфраструктурою. Апартаменти на «Палаці Україна» пропонують широкий вибір варіантів бізнес класу, зі стильним сучасним плануванням. Досить часто тут можна побачити квартири-студії, які останнім часом стають все більш популярними. У подібних новобудовах велика увага приділяється питанням безпеки. Для жителів з автомобілями створюються підземні багаторівневі паркінги. На нашому сайті Ви можете дізнатися детальну інформацію про будь-які новобудови поруч з метро Палац Україна.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни на нерухомість у районі станції метро Палац Україна?

У районі станції метро Палац Україна широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 30000 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У районі станції метро Палац Україна на даний момент 21 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У районі станції метро Палац Україна на даний момент є в продажу: Квартири.