Медіа

Команда експертів

Ми команда професіоналів, яка надає допомогу у свідомому виборі квартири в Україні. Дізнаємося і розповімо, хто насправді стоїть за будівництвом. Знайдемо всі ризики об'єкту інвестування. Очистимо від рекламної та маркетингової упаковки пропозиції забудовників

Наші експерти відкрито розповідають про всі фактори, які впливатимуть на комфорт та безпеку мешканців, а не лише тих, що хочуть показати забудовники. Девелопери хочуть продати метри за найвигіднішою ціною, ріелтори отримати відсоток від угоди. Вони акули ринку, які намагаються отримати гроші. Саме тому комфортніше, коли на вашому боці буде професійний фахівець.

Денис Петров

Денис Петров

CEO & founder nerukhomi.ua

магістр права, магістр державного управління, Практичний досвід в сфері містобудування та розвитку територій з 2010 року. Керівний досвід в Державній архітектурно-будівельній інспекції України, екс-Перший заступник Голови Держенергонагляду України. Експерт у сфері регулювання містобудівної діяльності.

Олена Граждан

Олена Граждан

контриб'ютор

Незалежна журналістка та медіапідприємиця Репортека Forbes Ukraine 2021 Фінансова журналістка онлайн-видання “Український капітал” 2020-2021 Молодша редакторка, телеканал UATV (ДОМ) 2019-2020 Сomminication assistant і копірайтер в українських громадських організаціях 2016-2019

Вікторія Берещак

Вікторія Берещак

оглядачка ринку нерухомості

Співпрацює з низкою українських ділових медіа, в минулому діловий журналіст (НВ Бізнес, НВ, The Page) та головна редакторка профільних медіа про нерухомість (Property Times та 3m2, ютуб-канал Стройконтроль). Авторка книги “Комунікаційна стратегія в бізнесі”, викладачка КНЕУ ім. Вадима Гетьмана.

Хочеш стати нашим експертом?

Надішліть нам своє резюме та приклади матеріалів

Написати нам

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом