Інфраструктура

Осокорки

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
605810 15980478

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови метро Осокорки

всі об'єктів

Інфраструктура та відстань до центру столиці

Осокорки — 35-та станція метрополітену, яка розташована в Дарницькому районі Києва, на Лівому березі Дніпра. Станція знаходиться на території зовсім молодого мікрорайону, який лише останні кілька років активно забудовується новими житловими комплексами та масштабно розвивається. Житловий фонд в окрузі є неординарним: нові високоповерхові проекти поступово витісняють стару споруду. Інфраструктура цього мікрорайону представлена ​​достатньою кількістю:

  • Торгових центрів

  • Супермаркетів

  • Ресторанів та інших закладів громадського харчування

  • Медичних клінік

  • Спортивних комплексів

  • Державних та приватних дитячих садків, а також шкіл

Важливою перевагою масиву є близькість до міжнародного аеропорту Бориспіль. Дорога до Майдану Незалежності у мешканців новобудов біля метро Осокорки займе 25-30 хвилин на автомобілі та 30-40 хвилин на громадському транспорті. Нагадаємо, що на карті новобудов Києва ви зможете знайти найкращий варіант житла, попередньо вказавши мінімальну та максимальну ціну, а також інші важливі параметри.

Що пропонують девелопери: темпи забудови та відмінні риси квартирного фонду

Цей дуже молодий район протягом останніх кількох років активно забудовується сучасними висотками. Саме тому будинки тут дуже різноманітні. Так стара забудова тісно межує з новобудовами, які у цьому мікрорайоні займають понад половину всієї території. Ознайомитись з ними можна у каталозі всіх новобудов Києва.

Головна особливість цього округу полягає в тому, що вартість квадратного метра досі залишається досить прийнятною, незважаючи на майбутні позитивні перспективи розвитку масиву. На його території знаходиться великий відсоток багатоповерхових будівель, висотою понад 20 поверхів, що забезпечує для мешканців таких ЖК чудові краєвиди на місто. Придбати квартиру у ЖК біля метро Осокорки – це вдале рішення для молодих сімей, які бажають оселитися в одному із спальних районів столиці.

Перед тим, як купити квартиру, почитайте відгуки про забудовників Києва в інтернеті, а також перейдіть у картки ЖК, що цікавлять вас на нашому сайті. Там ви знайдете корисну інформацію:

  • Експертний аналіз документів

  • Рейтинг

  • Умови розстрочки

  • Терміни введення комплексів в експлуатацію

✅ Локація Осокорки
✅ Кількість об'єктів у продажу 11
✅ Мінімальна ціна за м² від 14 500 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 110 949 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом