Інфраструктура

Святошин

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
59500 15724498

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови біля метро Святошин, Київ

всі об'єктів

Інфраструктура

Метро Святошин — станція метрополітену, відкрита у 1971 році та розташована на Святошинсько-Броварській лінії. Станція знаходиться в одному з найбільш комфортних і спокійних житлових масивів Києва з добре розвиненою соціально-побутовою інфраструктурою. У цій локації багато зелених зон для спорту і активного відпочинку, а більшість з них розташовані недалеко від ЖК біля метро Святошин. За чистотою цього мікрорайону стежать понад 1000 працівників, що приблизно на 40-50% більше, ніж в інших округах. На його території знаходяться 66 ЖЕКів та інших обслуговуючих підприємств. У великій кількості представлені супермаркети, ринки та медичні установи.

Варто виділити гарне тролейбусне і автобусне сполучення з практично будь-якою частиною столиці. Жителі даного округу також можуть скористатися міською електричкою, яка щодня курсує по його території. Нагадаємо, що відстежити трафік і завантаженість доріг біля ЖК можна на мапі новобудов Києва.

Що пропонують забудовники: вартість квартир, поверховість будинків і розстрочка

Новобудови біля метро Святошин представлені переважно комфорт-класом. У достатній кількості є ЖК економ та еліт-сегмента. Завдяки мальовничій і красивій місцевості, тут відмінно вписуються висотки бізнес-класу з великими панорамними вікнами на останніх поверхах. Найчастіше забудовники Києва пропонують купити квартиру в 5-20 поверхових будинках, зведених за монолітно-каркасною технологією будівництва. Усі ЖК цього району, а також ціни квадратного метра, ви можете подивитися в нашому каталозі новобудов. Перед купівлею рекомендуємо почитати відгуки про забудовників на спеціалізованих форумах.

✅ Локація Святошин
✅ Кількість об'єктів у продажу 110
✅ Мінімальна ціна за м² від 10 500 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 49 900 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом