Інфраструктура

Дніпро

популярні локації

Київ Львів Одеса м. Ірпінь Харків

Тип

Тип новобудов

Всі Квартири Таунхауси

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
606673 8398454

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Дніпра

всі об'єктів

Нюанси придбання квартири в новобудовах Дніпра

Місто Дніпро завжди вважалося великим фінансовим, культурним і промисловим центром України. Це місто-мільйонник, розміщене по обидва боки річки, відрізняється добре розвиненою інфраструктурою і активною сферою торгівлі, тому давно привертає увагу забудовників. Щорічно тут зводиться все більше і більше нових житлових комплексів, що ускладнює процес вибору оптимального житла для потенційних покупців.

Нерідко компанії-забудовники зводять свої проекти без цілого ряду дозвільних документів, а також з порушенням будівельних норм, тому інвесторам дуже важливо знайти грамотний ресурс, який дає тільки правдиву і перевірену інформацію про ЖК.

Місцезнаходження житлових комплексів міста Дніпро

Житлові комплекси Дніпропетровська побудовані в 8 районах міста, кожен з яких має свої переваги і недоліки:

 • Індустріальний. Розташований на півночі міста, на лівому березі річки Дніпро. На території багато підприємств, але дуже розвинене транспортне сполучення. Район відрізняється великим житловим масивом і наявністю залізничного вокзалу. Завдяки двом великим магістралях: Донецькому шосе і Слобожанському проспекту, мешканці цього району можуть швидко дістатися в практично будь-яку точку міста.

 • Самарський. Це компактний спальний район, нерухомість в якому трохи дешевша, ніж в інших частинах міста. На його території багато релігійних і культурних пам'яток, але слабо розвинена транспортна розв'язка. Район також програє іншим місцям Дніпра в екологічному плані.

 • Шевченківський (Бабушкінський). Розміщений на правому березі річки Дніпро. Район отримав добре розвинену транспортну розв'язку, а швидке переміщення жителів на лівий берег забезпечує великий Центральний міст. Характеризується насиченою інфраструктурою і наявністю великої рекреаційної зони, але програє іншим районам за рахунок високої вартості квартир від забудовника.

 • Соборний (Жовтневий). Цей район розташований на правому березі Дніпра і є культурним, економічним та промисловим центром міста. Відноситься до одних з найбільш розвинених і дорогих районів, так як отримав розвинену соціальну інфраструктуру. На його території розташовано багато об'єктів для відпочинку і розваг: парк ім. Шевченка, Монастирський острів і урочище Тунельна Балка. На високому рівні завжди підтримується екологічна ситуація і безпека району.

 • Центральний (Кіровський). Є найменшим адміністративним округом з усіх районів міста. Відрізняється високою щільністю населення, але відмінно розвиненою інфраструктурою для комфортного життя. Гарне транспортне сполучення забезпечує не тільки станція метро Вокзальна, але і автовокзал, а також річковий порт. Новобудови Дніпра в цьому районі представлені переважно класом бізнес, трохи рідше зустрічаються житлові комплекси економ, комфорт і еліт класів.

 • Чечелівський (Красногвардійський). Відноситься до списку промислових районів міста Дніпро. В даному окрузі знаходиться мало зелених зон, але добре розвинена інфраструктура і транспортна розв'язка: тут курсує багато тролейбусів, трамваїв, автобусів і маршрутних таксі. Вагомим плюсом є наявність станції метро Метробудівників. Велика частина ЖК в цьому районі представлена ​​в бюджетному сегменті, тому забудовники пропонують купити квартири за низькою ціною кв.м.

 • Новокодацький (Ленінський). Розташований в західній частині Дніпра і є одним з найстаріших в місті. На території району збудовано багато заводів, що не найкращим чином впливає на екологічну ситуацію. Великою перевагою округу вважається наявність 2 зелених зон для відпочинку: Дніпровської набережної і Молодіжного парку. Цей район відрізняється наявністю найбільшої кількості станцій метро — Проспект Свободи, Металургів і Заводська. Житло представлено переважно в економ-класі, набагато рідше зустрічаються новобудови комфорт, бізнес і еліт класів.

 • Амур-Нижньодніпровський. На території даного округу розташовано багато будівель старого житлового фонду. Він продувається сильними вітрами, тому не займає лідируючі позиції серед всіх адміністративних округів Дніпра. Через невелику кількість рекреаційних зон, район отримав погану екологічну ситуацію. Округ відрізняється і декількома перевагами: невеликою відстанню до центру міста (близько 5 км), безпосередньою близькістю до річки і невисокою ціною житла.

Як вибрати ЖК в Дніпрі: на що слід звернути увагу?

Якщо ви плануєте покупку первинного житла, то багато уваги слід приділити оцінці транспортного сполучення, а також рівня розвитку зовнішньої і внутрішньої інфраструктури ЖК в Дніпрі. Велике значення має грамотна реалізація прибудинкової території: наявність зон для відпочинку, паркінгу та озеленення місцевості.

На нашому сайті є зручний фільтр, який допоможе за мінімум часу відсіяти комплекси, які не відповідають вашим вимогам. Ви також можете вказати мінімальну і максимальну ціну об'єкта, наявність акцій, а також можливість розстрочки і кредиту. Безпечні інвестиції забезпечує наявність експертного аналізу документів усіх новобудов Дніпра і присутність інформативних карток ЖК, в яких вказані:

 • Актуальні ціни за квадратний метр і планування квартир

 • Рейтинг комплексу, заснований на оцінці 5 важливих критеріїв: Документи, Локація, Парковка, Вертикальний Транспорт і Енергоефективність.

 • Важливі параметри новобудови

 • Стадія будівництва

 • Розташування об'єкту на карті

✅ Локація Дніпро
✅ Кількість об'єктів у продажу 60
✅ Мінімальна ціна за м² від 16 000 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 80 000 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом