Фільтр

Знайдено всі ЖК

Рейтинг

Кількість кімнат

Введення в експлуатацію

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Закрита територія

Стан квартири

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Забудовники

Знайдено всі ЖК

Нічого не знайдено

Ціни

Знайдено всі ЖК
грн usd

Ціна за квартиру

Ціна за м2

Новобудови: смт Гостомель

грн usd

За замовчуванням

По рейтингу

По рейтингу

За ціною

За ціною

Новобудови Гостомеля

Гостомель відноситься до одного з найбільш вдалих містечок поблизу столиці. Тут є все, що шукають покупці житла за межами Києва: чисте повітря, добре розвинена інфраструктура і відмінна транспортна розв'язка. З селища можна за п'ятнадцять хвилин на маршрутному таксі доїхати до найближчої столичної станції метро. Автобуси їздять постійно і без затримок. Таке розташування відносно Києва робить затребуваними не тільки пропозиції про житлову нерухомість, а також і комерційну. Активно орендуються і купуються виробничі та складські приміщення.

Підвищений попит

Сьогодні нерухомість в місті набула особливого попиту. Відкриття траси Київ-Ірпінь зробило новобудови в таких містах як Гостомель, Ірпінь, Буча, Ворзель набагато популярнішими, ніж раніше. Ось чому, незважаючи на застій ринку в столиці, ціни на квадратні метри в Гостомелі продовжують підніматися, хоча, зрозуміло, і залишаються значно нижчими за столичні. У місто впроваджується ряд будівельних проектів, з'являються нові будинки різного класу.

Гостомель відноситься до тих міст, які дозволяють чергувати роботу в столиці з проживанням в комфортних новобудовах недалеко від лісу в чистій екологічній зоні. Біля містечка проростає ліс, на озері відкрито оновлений пляж. У Гостомелі є супермаркети, фітнес-клуби, зони відпочинку, лікарня, спа-салони, школи і дитячі сади. Наш сайт допоможе Вам знайти найбільш підходящі новобудови Гостомеля і вибрати апартаменти на свій смак.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни у смт Гостомель?

У смт Гостомель широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 650 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У смт Гостомель на даний момент 14 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У смт Гостомель на даний момент є в продажу: Квартири, Котеджі, Таунхауси.