Локація

смт Гостомель

популярні локації

Київ Одеса Львів Дніпро м. Ірпінь

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови: смт Гостомель

всі об'єктів

Новобудови Гостомеля

Гостомель відноситься до одного з найбільш вдалих містечок поблизу столиці. Тут є все, що шукають покупці житла за межами Києва: чисте повітря, добре розвинена інфраструктура і відмінна транспортна розв'язка. З селища можна за п'ятнадцять хвилин на маршрутному таксі доїхати до найближчої столичної станції метро. Автобуси їздять постійно і без затримок. Таке розташування відносно Києва робить затребуваними не тільки пропозиції про житлову нерухомість, а також і комерційну. Активно орендуються і купуються виробничі та складські приміщення.

Підвищений попит

Сьогодні нерухомість в місті набула особливого попиту. Відкриття траси Київ-Ірпінь зробило новобудови в таких містах як Гостомель, Ірпінь, Буча, Ворзель набагато популярнішими, ніж раніше. Ось чому, незважаючи на застій ринку в столиці, ціни на квадратні метри в Гостомелі продовжують підніматися, хоча, зрозуміло, і залишаються значно нижчими за столичні. У місто впроваджується ряд будівельних проектів, з'являються нові будинки різного класу.

Гостомель відноситься до тих міст, які дозволяють чергувати роботу в столиці з проживанням в комфортних новобудовах недалеко від лісу в чистій екологічній зоні. Біля містечка проростає ліс, на озері відкрито оновлений пляж. У Гостомелі є супермаркети, фітнес-клуби, зони відпочинку, лікарня, спа-салони, школи і дитячі сади. Наш сайт допоможе Вам знайти найбільш підходящі новобудови Гостомеля і вибрати апартаменти на свій смак.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни у смт Гостомель?

У смт Гостомель широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 16400 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У смт Гостомель на даний момент 16 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У смт Гостомель на даний момент є в продажу: Квартири, Котеджі, Таунхауси.