Про проект

Хто ми?

Експертне бюро Нерухомі - це комплексна платформа для вибору нерухомості з власним каталогом новобудов і медіа. Вся інформація необхідна для зваженого вибору зібрана на одному сайті.

1. Оберіть картку цікавого вам об’єкту.

2. Зверніть увагу на коментарі наших експертів з оцінкою документів, дотримання будівельних норм, аналізом інфраструктури і об’єкту загалом.

3. Одразу в картці обраного житлового комплексу прочитайте новини, пов'язані з ним.

4. Почитайте матеріали Медіа про ринок забудови в Україні та світі.

Нерухомі - перший проєкт в сфері новобудов на боці покупця нерухомості, який допомагає зробити свідомий вибір покупки, оцінює якість пропозиції забудовника за допомогою незалежної перевірки документів та інформації.

Чим ми відрізняємось?

Ми не лише каталог з ЖК і медіа з новинами, а організація, яка намагається захистити користувача, допомогти розібратись і зробити свідомий правильний вибір.

Наші експерти безкоштовно розповідають про всі фактори, що впливатимуть на комфорт та безпеку мешканців, а не тільки ті, що хочуть показати забудовники. Девелопери хочуть продати метри за найвигіднішою ціною, ріелтори отримати відсоток від угоди. Вони акули ринку, що намагаються отримати ваші гроші. Саме тому комфортніше, коли на вашому боці також буде професійний фахівець.

Чому нам можна довіряти?

В проекті працює команда досвідчених експертів у сфері юриспруденції, містобудівної діяльності, архітектурно-будівельного контролю та нагляду. Вони спеціалісти з багатолітнім досвідом роботи в державних структурах, відповідною освітою та знаннями, які вирішили приєднатись до команди молодого стартапу, щоб допомогти оздоровити ринок нерухомості.

У нас є велика ціль! Сформувати нову культуру попиту на нерухомість, де головна роль буде у споживача, а не забудовника. Коли покупці обиратимуть забудовників, які пропонують кращі архітектурні рішення та піклуються про поєднання з інфраструктурою міста за розумною ціною без ризиків недобудови. Адже ваше місто забудовують за ваші гроші.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом