Про проект

Хто ми?

Сайт з максимально повною інформацією про об'єкти нерухомості та їх оцінкою.

Чим ми відрізняємось?

Ми інші.

Незалежність: об'єктивність, відділ перевірки фактів, системне оновлення, інформація збирається на основі авторитетних джерел.

Чому нам можна довіряти?

Експерти: досвідчені, об'єктивні, допитливі, незаангажовані експерти, які дивляться на кожен об'єкт в інтересах інвестора.

Уявімо собі, що покупці найняли експертне бюро для захисту своїх інтересів під час купівлі нерухомості. Весь контент Нерухомі сфокусований на одному – на інформації, що допомагає покупцям зробити правильний вибір, захистити свої інтереси і укласти безпечну угоду.

Ми зібрали експертів в будівництві, архітектурі, реєстрації, юриспруденції, екології та інших напрямках, і вони діляться своїми знаннями і досвідом.

Ми попередньо збираємо і структуруємо всю інформацію про об'єкт житлової нерухомості. Використовуємо тільки надійні джерела і власний відділ перевірки фактів. Експерти формують оцінки, розглядаючи об'єкт під мікроскопом. Для формування оцінки експерти використовують єдину авторську систему рейтингів.

Оскільки не рідкісні випадки ошуканих або незадоволених інвесторів, ми попередньо аналізуємо для вас ту величезну кількість інформації, яка може нести ризики інвестування. Нерухомі прагнуть до того, щоб кожному покупцеві було зрозуміло, наскільки пропозиція житла відповідає ціні, яку за нього просять, і які є ризики.