ЖК вул. Казимира Малевича, 75-77

Київ Голосіївський р-н

вул. Казимира Малевича, 75-77

Все продано

Документи

перевіряємо

Парковка

перевіряємо

Вертикальний транспорт

перевіряємо

Енергоефективність

Забудовник

Merx

1 ЖК на сайті

Київ , Голосіївський р-н

Побудувати маршрут

вул. Казимира Малевича 75-77

Палац Україна

6 хв

Палац спорту

7 хв 19 хв

Олімпійська

17 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

вул. Казимира Малевича, 75-77

введений в експлуатацію

невідомо Початкова дата: 4 квартал 2018

все продано

Параметри

введений в експлуатацію

Стадія будівництва

бізнес

Клас ЖК

невідомо

Паркінг

18, 20, 22, 24

Поверховість

1

Будинків

455

Кількість квартир

немає

Кількість апартаментів

невідомо

Старт продажу

Закрита територія

невідомо

Стан квартири

невідомо

Технологія будівництва

невідомо

Стіни

невідомо

Утеплення

невідомо

Опалення

невідомо

Висота стелі, м

невідомо

Кількість паркомісць

невідомо

Початок будівництва

невідомо

Утримання м²

невідомо

Інформація про объект

Забудовник «ТОВ БудГенСервіс» заявив про початок будівництва нового житлового комплексу в центрі Києва «Chicago apartments». Будмайданчик розташований за адресою вул. К. Малевича 75-77. Завершити будівництво і здати об'єкт планують в 2025 році. Клас об'єкта заявлений як «бізнес».

Подробиць на даному етапі не так багато. Немає інформації щодо території, планується вона бути закритою і чи буде підземний паркінг. Але з огляду на те, що це ЖК бізнес-класу, ймовірність, що ці дві опції будуть реалізовані, дуже велика.

Технології будівництва

Подробиці технології будівництва і списки матеріалів поки не оголошують. Відомо, що ЖК буде складатися з одного багатосекційного будинку, секції будуть каскадними, поверховістю від 18 до 24 поверхів, в цілому на 455 квартир.

Завдяки панорамному склінню, фасад буде виглядати як американські хмарочоси.

Розташування та інфраструктура

Для тих, хто мріє знаходитися в діловому центрі Києва - «Chicago apartments» відмінний варіант. Поруч з комплексом розташована величезна кількість бізнес центрів, топових ресторанів і закладів.

В принципі, інфраструктура локації може задовольнити будь-які потреби. До знаменитого «Володимирського» ринку буквально рукою подати. За 15 хвилин спокійним кроком можна дійти до ТРЦ «Ocean Plaza», з його бутиками, розвагами та гіпермаркетом «Ашан».

Трохи ближче, до 10-ти хвилин ходьби, є супермаркет «Фуршет». До метро «Палац Україна» - 10 хвилин повільним кроком. Поруч є зупинки громадського транспорту.

Можливо, трохи бракує паркової зони, але неподалік розташований «Протасів яр», де в зимовий час можна покататися на лижах, санках і сноуборді, а влітку просто прогулятися. І хвилин за 20 можна дійти до парку Шевченка. У районі, в радіусі декількох кілометрів є приватні та державні школи, ліцеї та кілька дошкільних дитячих установ.

Під'їхати до будинку на авто без пробок буде складно. З огляду на розташування в діловому центрі і кількість офісних працівників, прилеглі дороги часто завантажені. Уздовж узбіч припарковані автомобілі, через що проїзди звужуються.

В даний момент очікується інформація по плануванням квартир. Можна тільки припустити, що вони будуть досить просторими і стильними. Для тих, хто розглядає для себе життя в центрі міста, кому підходить діловий ритм і постійний рух - ЖК «Chicago apartments» ідеальний варіант.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час