Інфраструктура

м. Ірпінь

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро Харків

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
632700 15724498

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Ірпеня

всі об'єктів

Переваги купівлі квартири в новобудовах Ірпеня

Ірпінь — невелике місто обласного підпорядкування, розташоване у Київській області. Населений пункт постійно зростає, розвивається та відкриває нові можливості для його мешканців. Швидка забудова сприяє розширенню інфраструктури та покращенню благоустрою Ірпеня, а також його інвестиційної привабливості. Місто знаходиться дуже близько до столиці України, а на його території є багато рекреаційних зон, місць для бігу та активного відпочинку.

Рівень розвитку інфраструктури та транспорту у місті

Місто умовно поділено залізничним вузлом на 2 частини: західну та східну. Потенційним інвесторам, які хочуть купити квартиру в Ірпені, варто знати про 4 існуючі історичні локації даного населеного пункту:

  • Северинівка. Це північно-східна частина Ірпеня, яка відрізняється невеликою щільністю забудови. Северинівка знаходиться неподалік великої рекреаційної зони — Голосіївського природного парку. Більшість ЖК Ірпеня, зведених у цій локації, оточені багатовіковими високими деревами, що позитивним чином впливає на чистоту повітря та відкриває для мешканців мальовничі краєвиди з вікон.

  • Південна частина. Її територія активно забудовується багатоповерховими житловими комплексами економ- та комфорт-класу. Більшість об'єктів нерухомості цієї частини Ірпеня розташовані далеко від великої транспортної артерії, тому мешканці отримують більше приватності.

  • Північна частина. Важливою відмінністю цієї локації є її розташування: вона знаходиться близько до залізничної станції та магістралі на Бучу. Поруч із Північною частиною міста є одразу 3 парки.

  • Чорний ліс. Займає північно-західну частину Ірпеня та тягнеться вздовж річки Буча. На території цієї частини міста знаходяться понад 30 житлових комплексів різної висотності та класу. Життя тут оцінять жителі мегаполісів, які втомилися від ритму великого міста.

В Ірпені добре розвинена інфраструктура: на його території діють кілька державних шкіл, дитячих садків, а також університетів. Функціонують відділення Укрсоцбанку, Приватбанку, Ощадбанку та Райффайзен банку. Є 2 кур'єрські служби. Жителі цього населеного пункту зможуть відвідати ТРЦ, ринок та безліч продовольчих супермаркетів. Широко представлені кафе, ресторани та поліклініки.

Поруч із Ірпенем проходить магістраль E373, якою можна дістатися до столиці. Ця дорога часто завантажена, тому звертайте увагу на трафік у години пік. Найближча від населеного пункту станція метро – Академмістечко.

Квартири в Ірпені: ціни, клас та інші особливості

Забудовники Ірпеня реалізують у цьому місті проекти різного класу, але найчастіше зустрічаються житлові комплекси економ- та бізнес-сегменту малої та середньої висотності (5-10 поверхів). Вартість квадратного метра в новобудовах залежить від стадії будівництва, розташування, рівня розвитку найближчої інфраструктури, площі квартир та поверху.

При купівлі квартири в цій локації важливо розуміти, що місто має багато переваг: близькість до столиці, чисте повітря, безліч зелених зон поблизу, хорошу транспортну розв'язку і низькі ціни на житло. Але, як і в багатьох інших містах-сателітах Києва, в Ірпені спостерігаються регулярні затори, що призводить до регулярних проблем мешканців із добиранням до столиці.

✅ Локація м. Ірпінь
✅ Кількість об'єктів у продажу 55
✅ Мінімальна ціна за м² від 13 600 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 57 047 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом