Інфраструктура

Львів

популярні локації

Київ Одеса Дніпро м. Ірпінь Харків

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
486496 8867885

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Львова

всі об'єктів

Нюанси придбання квартири в новобудовах Львова

Житлові комплекси Львова переживають справжній "бум" будівництва в останні кілька років. Зведенням нових комплексів займаються десятки будівельних фірм і девелоперських компаній, які пропонують потенційним покупцям як дійсно якісні проекти, так і сумнівне житло, без наявності дозвільної документації і погано реалізованою концепцією. Наша команда регулярно перевіряє документи, а також складає рейтинги ЖК, щоб відвідувачі сайту отримували тільки актуальну і правдиву інформацію про нові проекти.

Місцезнаходження житлових комплексів міста Львова

Новобудови Львова розташовані в 6 різних районах, кожен з яких відрізняється розташуванням, екологічною ситуацією, рівнем розвитку інфраструктури та транспортного сполучення, ціною житлової нерухомості та іншими важливими параметрами:

 • Шевченківський район Львова. Вважається найбільш безпечним адміністративним округом міста і отримав добре розвинену інфраструктуру: на його території багато освітніх і медичних установ, ТРЦ і 8 ринків. Більше 20% району покрито зеленими насадженнями, що позитивно впливає на екологічну ситуацію. Район має 2 великих недоліки: одну з найвищих в місті цін на нерухомість, а також надмірну завантаженість доріг.

 • Сихівський. Знаходиться на південному сході Львова і відрізняється невисокою вартістю квартир, як для адміністративного округу, розташованого в безпосередній близькості від центру міста. На Сихові проведена трамвайна лінія №8, яка служить для з'єднання цього району з Соборною площею. До його мінусів можна віднести проблеми з паркувальними місцями і сильну завантаженість шкіл та дитячих садків.

 • Личаківський. Цей округ привабливий потенційним інвесторам за рахунок хорошої екології, наявності безлічі парків і пам'яток. Район займає лідируючі позиції за кількістю державних і приватних лікарень, поліклінік, стоматологій та інших медичних установ. Основним мінусом Личаківського району можна назвати те, що він не зовсім зручний в плані інфраструктури.

 • Франківський. Охоплює територію центрально-південної частини міста Львова та характеризується наявністю безлічі розважальних закладів. Цей молодий адміністративний округ має розвинену інфраструктуру і транспортну розв'язку, а на його території розташовані такі популярні університети: Лісотехнічний і Львівська Політехніка. До недоліків відносять мінімальну кількість рекреаційних зон і загазованість повітря. Ціна за кв.м. квартир — вище середнього.

 • Залізничний. До складу цього адміністративного округу входять 4 основних мікрорайони: Левандівка, Білогорща, Сигнівка та Скнилівок. На території даного району розташовані 2 вокзали: залізничний і приміський. Варто виділити наявність розвиненої мережі маршрутних таксі, завдяки якій мешканці району можуть швидко діставатися в інші частини Львова. Район має кілька незначних мінусів: віддаленість від центру і відсутність великої кількості пам'яток.

 • Галицький. Це найменший адміністративний округ Львова з невеликою кількістю населення. На його території розташований Львівський національний театр, а також Центральний парк культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького. Новобудови цього району представлені переважно класом бізнес, тому вони відрізняються підвищеною ціною квартир. Ще одним мінусом є відсутність великих супермаркетів.

Як вибрати ЖК у Львові: на що слід звернути увагу?

Розглядаючи новобудови у Львові від забудовника, потрібно розуміти, що столиця Західної України не може похвалитися низькими цінами на нерухомість. Тим людям, які хочуть заощадити, варто розглядати квартири в житлових комплексах, зведених за каркасно-панельною технологією будівництва. Панельні будинки будують в максимально стислі терміни, тому вони мають кілька недоліків: наявність великого відсотка несучих стін, а також погану тепло- і шумоізоляцію. Потенційним інвесторам, які розраховують на більш високу якість будівництва, краще зупинити свій вибір на ЖК, які зведені за монолітно-цегляними і монолітними технологіями.

На вартість квартир ЖК у Львові впливають ще 7 важливих чинників:

 • Етап будівництва (сильно заощадити допоможе покупка квартири на стадії котловану. Зверніть увагу, що таке інвестування завжди пов'язано з великими ризиками)

 • Інфраструктура (велике значення в формуванні фінальної вартості квадратного метра грає наявність навколо ЖК: супермаркетів, ресторанів, аптек та інших важливих об'єктів соціально-побутової інфраструктури)

 • Локація (за зниженою ціною можна купити квартири, розміщені в передмісті або у віддалених від центра Львова адміністративних округах: Боднарівка, Левандівка, Сихівський, Залізничний)

 • Рівень розвитку транспортного сполучення (великий вплив на вартість житла має відстань до найближчих зупинок громадського транспорту та центральних магістралей)

 • Клас житла (новобудови бізнес і еліт класів вибирають любителі комфорту, які хочуть жити недалеко від центру міста і користуватися усіма перевагами такого розташування. Житло економ і комфорт класів не відрізняється оригінальними дизайнерськими рішеннями і приваблює потенційних інвесторів виключно низькою ціною)

 • Кількість квартир на поверсі (кількість сусідів певним чином впливає на якість життя в комплексі, тому часто цей параметр трохи змінює фінальну ціну кв.м.)

 • Ремонт (більшість забудовників продають апартаменти без ремонту, з мінімальною обробкою або з чорновим ремонтом. Набагато дорожче обійдуться варіанти з повністю готовою для життя квартирою: розробленим дизайном, встановленими меблями і сантехнікою)

✅ Локація Львів
✅ Кількість об'єктів у продажу 125
✅ Мінімальна ціна за м² від 13 000 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 117 019 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом