Інфраструктура

Оболонь

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
450800 15300000

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови метро Оболонь

всі об'єктів

Інфраструктура

Станція метро "Оболонь" розташована в однойменному житловому масиві Києва. Відкриття станції відбулося у грудні 1980 року. Спочатку станція мала назву “Проспект Корнійчука”. Перейменування сталося у жовтні 1990 року.

Масив Оболонь почали будувати у Києві 1968 року, а перші жителі заїхали до нових квартир 1972-го. Основна частина забудови радянського періоду в основному 9-ти, 12-ти та 16-ти поверховими будинками завершена на Оболоні у 1980 році. Тоді ж тут відкрили станцію метро. У наступні роки у центрі масиву виросли нові сучасні висотні будинки та офісні будівлі. Ближче до набережної Дніпра з'явилося котеджне містечко із житлом преміум-класу. Масив Оболонь вважається одним із найкомфортніших для проживання через наявність інфраструктури, представленої:

  • школами;

  • дитячими садками;

  • лікарнями та поліклініками;

  • торговельно-розважальними центрами;

  • транспортними розв'язками,

  • підприємствами побутового обслуговування та громадського харчування.

Варто зазначити, що Оболонь – спальний район, а тому тут немає пам'яток історії, архітектури, театрів. Оболонь - адміністративний центр Оболонського району.

Що пропонують забудовники?

Новобудови біля метро Оболонь представлені в класі бізнес. Цей масив користується популярністю як у забудовників Києва, так і покупців житла. Купити квартиру в ЖК біля метро "Оболонь" можна як в стадії будівництва, так і у вже готових будинках. Причому ціни квадратного метра в об'єктах, що будуються, будуть дещо нижчими, ніж у готових. Забудовники пропонують також скористатися розстрочкою, якщо немає можливості одразу сплатити всю вартість. Усі пропозиції житла можна переглянути в каталозі новобудов Києва. Про всі проекти можна почитати відгуки коментаторів на форумах в соцмережах.

✅ Локація Оболонь
✅ Кількість об'єктів у продажу 28
✅ Мінімальна ціна за м² від 14 000 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 87 764 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом