Інфраструктура

Дніпровський р-н

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Дніпровського району

всі об'єктів

Дніпровський район – один з найбільш перспективних на Лівому березі. Безліч нових будинків і офісів знаходяться в місцях з розвиненою дорожньою розв'язкою, що приваблює багатьох майбутніх мешканців. Тут є багато магазинів, торгових центрів і місць для приємного відпочинку на природі. Велика частина кордонів району дають можливість виходу до річки і безлічі комфортних пляжів. В цьому окрузі сконцентровано багато житлових масивів, а також приватний сектор, об'єднаний в мікрорайон, що має назву «Русанівські сади».

Особливості району

Район прекрасно підходить для проведення дозвілля на повітрі. Тут знаходяться великі зелені зони, серед яких Гідропарк і Труханів острів. Також є велика кількість інших зелених зон. Важливе значення Дніпровського району - це наявність трьох мостів через Дніпро, які з'єднують його практично з центром столиці. До Майдану звідси можна доїхати за п'ятнадцять хвилин. Кожен оцінить пішохідну набережну, що дозволяє жителям і гостям споглядати прекрасні пейзажі і пам'ятки столиці. Незважаючи на безліч переваг, ціну квартир в новобудовах Дніпровського району сьогодні можна назвати найнижчою в Києві. Це, без сумніву, найкращий варіант для купівлі гарного житла в сприятливому районі столиці недалеко від Дніпра.

Зручно і просто

На нашому сайті Ви зможете вивчити каталог, в якому представлено значну кількість житлових комплексів - вже збудованих або тих, які ще споруджуються. Можете бути впевненими в надійності всього процесу покупки. Кожне розміщене оголошення про новобудову в Дніпровському районі ретельно перевіряється. Це виключає можливу аферу або іншу незаконну діяльність. Важливим нюансом є те, чи хочете Ви вкласти гроші в будівництво або бажаєте отримати вже готове житло. Перший варіант дозволяє заощадити, а другий - отримати квартиру відразу ж після придбання. Наш сайт забезпечить Вам максимально безпечну й вигідну угоду.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни у Дніпровському районі?

У Дніпровському районі широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 14500 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У Дніпровському районі на даний момент 12 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У Дніпровському районі на даний момент є в продажу: Квартири.