Інфраструктура

Почайна

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
979587 60338190

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови метро Почайна

всі об'єктів

Інфраструктура

Станція метро "Почайна" відкрита 19 грудня 1980 року і названа на честь річки, що протікає в цьому районі, в якій князь Володимир хрестив киян. До 2018 року станція мала назву “Петрівка”. Цей район багато киян та гостей міста знають по найбільшому в Україні книжковому ринку, до якого і виходить один із вестибюлів станції. Увесь район являє собою торговий майданчик. Тут безліч торгових центрів, різних магазинів та великий господарський ринок. У вихідні в районі метро "Почайна" функціонує і "блошиний" ринок, куди з усього міста з'їжджаються бажаючі продати антикварний товар.

Станція метро “Почайна знаходиться на стику Подільського та Оболонського районів Києва. Тут також є велика транспортна розв'язка. Окрім метро, ​​тут розташовані зупинки наземного громадського транспорту:

  • тролейбусів;

  • маршрутних таксі;

  • міської електрички;

  • таксі.

Що пропонують забудовники?

Багато років у районі метро “Почайна” існувала промзона та житлове будівництво не велося. Проте останнім часом забудовники Києва почали реалізовувати свої проекти й тут. Варто зазначити, що станція метро "Почайна" є найближчою для мешканців масиву Троєщина. Новобудови біля метро "Почайна" позиціонують у класах "комфорт". Купити квартиру в них можна за вигідними цінами квадратного метра, при цьому скориставшись розстрочкою, якщо немає можливості відразу сплатити всю вартість. Знайти відповідне житло в ЖК біля метро "Почайна" можна переглянувши каталог, в якому зібрані всі новобудови Києва. Потенційні покупці також можуть прочитати відгуки про житлові проекти, які залишають коментатори на форумах у соцмережах.

✅ Локація Почайна
✅ Кількість об'єктів у продажу 11
✅ Мінімальна ціна за м² від 15 200 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 87 764 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом