Інфраструктура

Дарницький р-н

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
596700 10440115

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Дарницького району

всі об'єктів

Дарницький район столиці знаходиться на лівому березі Дніпра і містить досить багато важливих переваг для проживання. Це один з найбільших районів за площею та кількістю жителів. Тут прекрасно розвинена інфраструктура, є безліч житлових комплексів, парків, зон відпочинку, лікарень, університетів, шкіл, супермаркетів. Всі ці установи обов'язково необхідні, щоб відчувати себе комфортно в спальному районі столиці. В наш час знайти хороші апартаменти в будь-якому районі Києва не так складно. Щороку в експлуатацію здаються новобудови в Дарницькому районі, де кожен новий мешканець отримує сучасне та якісне житло за доступною ціною. Але якщо Ви вибираєте квартиру вперше, то можете зіткнуться з деякими труднощами в силу того, що ця покупка досить специфічна. Саме тому й існує наш сайт.

Сприятлива місцевість

У Дарницькому районі проживає близько трьохсот тисяч чоловік, тому у цієї частини міста великий економічний потенціал. Тут знаходяться будівельні і промислові комплекси, транспортні компанії і великий залізничний вузол. Дарницький район також відрізняється мальовничим довкіллям. Жителі цієї місцевості люблять відпочивати в парку Партизанської слави і прогулюватися по численних алеях. В окрузі побудовано безліч дитячих садків, шкіл, лікарень, ресторанів, магазинів, а також торгових та бізнес-центрів. Цікавий цей адміністративний округ і наявністю вдалої транспортної розв'язки, в яку входить три станції метро і різноманітний наземний транспорт, завдяки якому кожен зможе в короткі терміни дістатися до потрібної локації. Дарницький і Південний мости дозволяють швидко опинитися на Правому березі.

Наші послуги

Завдяки нашому сайту, Ви зможете заощадити час, нерви, проведете попередню оцінку житлових комплексів і квартир, доступних для покупки. У нас Ви зможете виконати зручний пошук новобудов з урахуванням тих параметрів, які Вас цікавлять в Дарницькому районі. Ми надаємо широкий вибір пропозицій, де буде зручно оцінити характеристики і вартість безпосередньо від забудовника. Купуючи квартиру в новобудові в Дарницькому районі, Ви неодмінно укладете вигідну угоду.

✅ Локація Дарницький р-н
✅ Кількість об'єктів у продажу 23
✅ Мінімальна ціна за м² від 18 500 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 110 949 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом