Локація

Поштова площа

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Закрита територія

Стан квартири

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови метро Поштова площа

всі об'єктів

Напевно, кожен з нас хотів би оселитися в гарній квартирі в центрі міста. Мати апартаменти в красивому, облагородженому районі, поруч з історичними пам'ятками, в оточенні якісної інфраструктури, численних розважальних закладів, поруч з відомим Андріївським узвозом - може здатися що таке місце взагалі не може існувати. Новобудови біля метро Поштова площа є великою рідкістю, адже тут вже давно все розкуплено і побудовано. Але все ж знайти житло неподалік від метро можливо. Маючи квартиру в цій локації, Ви зможете в будь-який час прогулюватися по набережній Дніпра і відносно недавно відреставрованої Поштовій площі, їздити на фунікулері або споглядати берега нашої столиці з кораблів, що відходять з річкового вокзалу. Залишилося тільки купити квартиру біля метро Поштова площа. При цьому нерухомість тут одна з найдорожчих в столиці, так як придставлена майже виключно преміум-класом. Ціни стартують від декількох мільйонів гривень.

Якість і престиж

Імовірність того, що в цій місцевості з'являться новобудови з бюджетною ціною квадратного метра дуже невелика. Тому люди, які не мають достатнього фінансового становища, найчастіше розраховують на статусні житлові комплекси, які час від часу з'являються неподалік. Але, з іншого боку, це чудова альтернатива для тих, хто з якоїсь причини не хоче оселятися на відомому Печерську, щоб зайвий раз не світити свої фінансові можливості. Тому якщо Ви дійсно можете дозволити собі купити апартаменти такого рівня, тоді Поштова площа і Поділ найкраще підійдуть для цього. Вдалих покупок.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни на нерухомість у районі станції метро Поштова площа?

У районі станції метро Поштова площа широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 22700 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У районі станції метро Поштова площа на даний момент 8 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У районі станції метро Поштова площа на даний момент є в продажу: Квартири.