ЖК вул. Федора Кричевського, 19

Київ Святошинський р-н

вул. Федора Кричевського, 19

ЖК вул. Федора Кричевського, 19

Рейтинг ЖК

Парковка

перевіряємо

Ліфти

перевіряємо

Енергоефективність

перевіряємо

53 ЖК на сайті

Заснований в 1955 році

Київ , Святошинський р-н

Побудувати маршрут

вул. Федора Кричевського 19

Житомирська

9 хв

Академмістечко

7 хв 14 хв

Святошин

9 хв 17 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК вул. Федора Кричевського, 19 ЖК вул. Федора Кричевського, 19

в проекті

немає даних

невідомо

Параметри

Стадія буд-ва

в проекті

Поверховість

9-26

Будинків

2

Паркінг

підземний стоянка

Про житловий комплекс

Зовсім скоро на карті Києва в Святошинському районі з'явиться новий житловий комплекс на Федора Кричевського, 19. Головні переваги цього комплексу - це розвинена інфраструктура в поєднанні з острівцями природи, які роблять проживання комфортним і зручним. З одного боку, мешканці зможуть дістатися від будинку до будь-якої частини міста, а з іншого - милуватися природою і парками під час піших прогулянок у вільний час.

Житловий комплекс на Федора Кричевського, 19 буде складатися з двох будинків, висотою від 9 до 26 поверхів. Для транспортних засобів жителів передбачені підземний і відкритий паркінги, тому проблем з безпекою автомобілів не буде. Комплекс поки знаходиться в проекті і докладна вартість квартир (разом з плануванням) будуть відомі пізніше.

Інфраструктура

ЖК на Федора Кричевського, 19 буде розташований в 9 хвилинах ходьби від метро «Житомирська». До того ж можна доїхати до метро «Академмістечко» і «Святошин» всього за 15 хвилин громадським транспортом. Комплекс розташований неподалік від великих транспортних артерій, тому мешканці без зусиль зможуть доїхати до центру столиці за 20 - 30 хвилин.

Для прогулянок на свіжому повітрі ідеально підійдуть сквери поблизу. Активні жителі ЖК на Федора Кричевського зможуть займатися спортом на відкритому стадіоні або ж піти на повноцінні тренування в спортклуби. У пішої доступності є кілька магазинів і супермаркетів, бари, ресторани, кафе.

Для дітей функціонують три дитячих садки, дві загальноосвітні школи і гімназія, на території комплексу передбачені дитячі майданчики. Також поблизу знаходяться аптеки, лікарня і Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України.

ЖК ідеально підходить для сучасних жителів мегаполісу, які точно розуміють, що для них є найбільш важливим для комфортного життя. Сучасне проектування будинків комплексу на Федора Кричевського, 19 відповідає тенденціям житлового ринку. Жителі ЖК зможуть отримати все і відразу: комфорт квартири, зручне місце розташування і доступність всіх переваг міста.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом